Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát kellene váltanom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát kellene váltanom?

Figyelt kérdés
Altforalle tablettát szedek 6 hónapja. (21 hatóanyagos tabletta + 7 placebo). Az a problémám, hogy a 2. hét vége és 3. hét eleje felé elkezdenek fájni a melleim, oldalt és alul. Nem olyan erősen fájnak, de ha hozzájuk érek, azért érzem. A másik probléma, úgy tudom, a megvonásos vérzésnek minden hónapban ugyanazon a napon kéne kezdődnie, nálam ez nem így van. Van olyan, hogy egyik hónapba vasárnap, kövibe kedd stb. Tanácstalan vagyok, menjek vissza a dokihoz? Olvastam, hogy másnak sokkal durvább mellékhatásai vannak, ezért nem szívesen váltanék tablettát mert a mellfájdalom nem egész hónapban tart szóval kibírható, csak nem tudom normális-e, és lehet más tablettától sokkal több mellékhatás lenne. Vélemények, tapasztalatok?

2015. márc. 1. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem válts tablettát.
2015. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaz én mást szedek, de ez nálam is fent áll. csak én 2 hónapja szedem, a 2. hét elejétől a menzeszig fájt az előző levélnél mindkét mellem. bár elviselhető volt. még várok következő levelek alkalmával mi lesz. azt írják az első hónapokban ez előfordulhat, de ha tovább fent áll lehet érdemes visszamenni és felírnak másikat.
2015. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!