Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég lefeküdtem a barátnőmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lefeküdtem a barátnőmelbés még az elején kiszakadt az óvszer mikor oda nyultam éreztem hogy valami trutyi (vagy minek is mondjam ) volt rajta ez okozhat valami bajt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, az csak az előző pasija túrója volt!
2015. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kilyukadt, akkor baba lehet belőle. Ez evidens, amíg ezt nem tudod, ne szexelj.
2015. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez csak akkor lehet baba hogyha átkerül a spermám belé vagy nem ? Még nagyon az elején voltunk meg máskor is éreztem ilyen folyadékot rajta esetleg a síkosító nem lehetett az?
2015. márc. 2. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Sunaszaft...

Az asszony elolvadt tőled.

Ha elmentél, az is lehet hogy telepumpáltad, és a fojtószelep kicsit vissza engedett egy kis cuccost.

2015. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mentem még el nagyon az elején voltunk
2015. márc. 2. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mentél még el, akkor kétlem, hogy belőled származott... Tudod a lányok is eresztenek ki nedveket közben, gyanítom azt láthattad és azért volt trutyi állagú, ahogy toltad a csajod ... 20f
2015. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok lesz ez 1 hete történt és holnap jön meg neki ha valami böki lessz akko egyből nőgyógyász illetve ha mégis gond lenne mit lehet tenni?
2015. márc. 2. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó is az, lesz majd amikor prüszkölni fog ahogy kihúzod.

Meg amikor a zacsiról csöpög lefelé. Majd belejöttök. :)

2015. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!