Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel védekezők! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel védekezők! Ti pontosan hogy használjátok ezt a módszert?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nagyon odafigyeltek arra, hogy semmiképp se kerülhessen előváladék a hüvelybe például kéz segítségével? Illetve aggódtok-e szex előtt/után, vagy a menzesz ideje előtt, hogy biztonságos-e a módszer? És miért választottátok ezt a megoldást?

2015. febr. 27. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért én ennyire nem aggódom túl. Behatolás előtt felhúzom a partnerem péniszére és ennyi. Sosem szakadt ki, sosem volt vele semmi probléma. Azért választottam ezt, mert könnyen elérhető, kényelmes, hormonális megoldást pedig nem szerettem volna. Én nem érzek különbséget a gumis és anélküli szex között, a partnerem sincs ellene. Mondjuk mostanában van, hogy csak a végén kerül fel, de most már nem is akasztanám fel magam, ha véletlen teherbe esnék. Ameddig gáz lett volna, addig sosem csináltuk anélkül, kicsit se.
2015. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férjnél vagyok és már nem szedek tablettát, mert eszméletlen rosszat tesznek ezek a bogyók a hormonokkal és az egészségünkkel,- meg sajnos spermaallergiám van. Vékony természetes anyagú óvszert használunk,hosszú körmeim vannak így mindig ügyelek felhúzásnál,hogy nehogy sérüljön.Picit sem érezhető a különbség.
2015. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előváladékra valóban figyelni kell, de meg lehet szokni. Am nem parázok, hogy terhes leszek... bizalom az alapja mindennek. Ha nem bízok benne, cseszhetem az egészet :D Más lehetőség nem is vetődött fel a gumin kívül, nem volt rá igénye, hogy elhagyjuk. És nem is vagyok tartós beteg, hogy gyógyszert kelljen szednem.
2015. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Odafigyelünk igen :) Én kézzel csak a párom szerszámát fogom meg kézzel,és ő is a kezével engem :) Orális szex gumi nélkül és behatolás óvszerrel történik :)


Ebből nem lehet baj.

2015. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hisztek azoknak, akik ezen az oldalon vagy más fórumokon váltig állítják, hogy helyes óvszerhasználat mellett estek teherbe?
2015. márc. 2. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos létezik olyan is, de biztos nem annyian, amennyien állítják. Szerintem ha nem szakad ki, nem leszek terhes:D
2015. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!