Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HA most megyek először fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA most megyek először fogamzásgátló tablettát íratni, fogamzásgátlás szempontjából is és abból a szempontból is hogy eltoljam a menstruációm esküvő miatt, akkor is a menzesz első napján kell bevenni az első szemet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen úgy kell. De ezt a kérdést jobb ha a dokitól kérdezed meg.
2010. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm, tőle is megfogom, csak most mennék kedden hozzá de attól tartok ma megfog jönni olyan érzésem van, nem most kellene elvileg, de mostanában össze-vissza van, valószínűleg azért mert történt pár rossz dolog a környezetben és erre is kihatott valószínűleg
2010. febr. 14. 13:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. De ha megjön, ne menj dokihoz, csak ha elmúlt. Meg fog vizsgálni.
2010. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megfog vizsgálni, ezért remélem hogy nem jön meg. De ha mégis, akkor természetesen akkor megyek a dokihoz ha elmúlt, de ha felír tablettát akkor azt majd csak márciusban kezdhetem el szedni? :S
2010. febr. 14. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:
a menzesz első 5 napján kezdheted el, ha szerencséd van felírja és elkezdheted aztán ha elmúlt a vérzés visszamész és megvizsgál.
2010. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A tabletta felírása előtt nem vizsgál meg? Nem kell az is ahhoz hogy melyik a legmegfelelőbb?
2010. febr. 14. 17:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze én annak csak örülnék ha felírná és még most eltudnám kezdeni szedni
2010. febr. 14. 17:23
 8/11 anonim válasza:
Nem minden esetben vizsgál meg..
2010. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NEm feltétlen vizsgál meg. Ahhoz h megtudd melyik a jó neked ahhoz meg egy vizsgálat nem járul hozzá. Azt a doki nem tudhatja h melyik neked a megfelelő. Én már a 3. félét szedem, mert az előző kettő nem jött be, pedig megvizsgáltak azóta már nem is egyszer. Szóval szerintem nyugodtan menj el akkor is ha megjön, de azért kérdezz majd rá, hogy így is elkezdheted-e még.
2010. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem is pont aznap jött meg, amikor mentem felíratni tabit. De vizsgálat nélkül felírt. Csak konzultálni kell vele, h magas vérnyomásod van e , családban valami betegség öröklött blabla. És majd mondta hogy a 3 hónap alatt menjek majd azért vizsgálatra is, amikor éppen nem menstruálok.:)
2010. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!