Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee tablettát hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee tablettát hány évesen kezdtétek szedni? És az első tabi szedése előtt kellett labor?

Figyelt kérdés

18 vagyok, most kezdek először tabit szedni, és a nődoki a jangee 3 milligramm 0 02 milligramm filmtablettát írta fel. Csak nőgyógyászati vizsgálat volt, a labor papírt elvileg elég visszavinnem majd a kövi tabinál(3 hónap múlva).

Ez így normális, hogy nem előtte kell labor?

Elég sok rémhírt hallottam, gondoltam rákérdezek..



2015. márc. 6. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem normalis. Rendes orvos eloszor nezi a papirt, utana irja fel. Honnan tudja, hogy szedhetnel e egyáltalán?! Szerintem keressasik orvost..
2015. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress masik*
2015. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előtte egy másik nődoki rendelt, tőle is megkérdeztem h így normális-e, meg az asszisztenseket.. Azt mondták h először mindig alacsony hormontartalmút írnak fel, szóval normális. És, hogy akkor menjek előbb, ha a labor nem lett túl jó..
2015. márc. 12. 17:51
 4/4 anonim válasza:
En is ezt kaptam, es nekem sem kellett semmi..
2015. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!