Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy vegyem rá a macskáimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a macskáimat, hogy védekezzenek?

Figyelt kérdés
Ha sikerült rávennem őket, akkor hol vegyek nekik kotont? És mennyit használnak el egy héten?
2015. márc. 6. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél ázsiai méretű kotont nekik, bár szerintem még az is nagy lesz rájuk.
2015. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Tudod van egy olyan lehetőség,hogy ivartalanítás.Annál jobb védekezés nincs.Vagy már lehet kapni kisállatoknak való fogamzásgátlót.Egyébként kíváncsi lennék,hogyan képzelted el,hogy ráveszed őket.Leülsz Velük beszélgetni,hogy "jajj már,ésszel csináljátok,mert kiscicák lesznek,tessék,itt egy doboz gumi"?
2015. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd őket.
2015. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes macskák, szerintem megfogják érteni. Csak nem tudom hogy mondjam nekik, nehogy megzavarjam a szexuális fejlődésüket.
2015. márc. 6. 20:00
 5/8 anonim válasza:
Elhiszem,hogy értelmesek,de az állatok (azt hiszem a delfineken kívül) nem azért szexelnek,mert hű,de mennyire élvezik,náluk ez fajfenntartási ösztön.Nem kell aggódni a szexuális életük miatt.Sőt,még jót is tennél Velük,nyugodtabbak,kiegyensúlyozottabbak lennének és neked sem kellene attól tartanod,hogy a kandúr lelép napokra,el ne üsse egy autó.
2015. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha egyszer közös gyereket szeretnének? Erre is gondolni kell, nem akarom elvenni tőlük ezt az örömet, hogy családot alapítsanak
2015. márc. 6. 20:48
 7/8 anonim válasza:
Jézus.Ők ezt nem így élik meg.Nincs papa-mama-gyerekek,együtt nevelgetik,boldogan élnek,még meg nem halnak...Értem én,hogy szereted a macskáid,én is imádom a kutyáim,de azért ne vedd egy kalap alá,teljesen más faj.Bár gondolom feleslegesen magyarázom,hogy náluk ez nem így megy...De hogy az óvszer hogy juthatott alapból eszedbe...?
2015. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért, ők is használhatnak óvszert. Elolvastam a használati útmutatót, és nincs ráírva, hogy macskákra veszélyes, vagy allergiás reakciót váltani ki rajtuk, szóval biztos nem lesz bajuk tőle, akkor rá lenne írva
2015. márc. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!