Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem lehet védekezni? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet védekezni? Ha a pasi nem akarja, akkor egy csaj h mehet bele, h ne védekezzenek, csak mert a pasi nem akarja?

Figyelt kérdés

ez csak nekem érthetetlen?


20, l


2010. júl. 12. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
A vágy eluralkodik...
2010. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
mert megbízik benne,még akkor is talán ha tudja hogy az előváladékban is lehet ondó,és mer kockáztatni,hogy a barátjának akit szeret jó legyen!és bízik abban hogy nem lesz gyereke!
2010. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
buta v buta és szerelmes a lány...én sem értem :(
2010. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekem akkor se fér össze.. ok, szeretek vkit, de nem teszem kockára az én, és mások életét..
2010. júl. 12. 23:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen esetekben a csaj is hülye, mert belemegy, meg a pasi is ludas. Ha szeretné a barátnőjét, szerintem nem kérne ilyeneket. Ha gumival nem érzi jól magát, akkor kérje meg a csajt, h szedjen tablettát. Ennyi.
2010. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
mert a védekezési módszerek sz*rok...márbocs
2010. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
sz.rok???? miért lenne az? :D
2010. júl. 13. 00:30
 8/17 anonim ***** válasza:

Pl mert a gumi zavaró, és a tabletta szedésével a betegségek még ugyanúgy vidáman flangálhatnak erre-arra... :) Amit gumival ki lehet küszöbőlni, de az nemjó...:D

Am nekem is érthetetlen, egyszeri alkalomra gumi, hameg tovább tart a kapcsolat, akkor gyógyszer...:)

2010. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hat, azért valahogy kell védekezni..
2010. júl. 13. 01:00
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Vágyak. Ennyi rá a magyarázat. Sokszor el tud úgy uralkodni az emberen, hogy képtelen józan döntést hozni. Mindenki csinál hülyeségeket, ki így, ki úgy. Én nem ítélem el, akivel egyszer egyszer előfordul. Jó az durva, hogy valaki sosem védekezik és sorban rohangál abortuszra, de egyszer bárkivel előfordulhat, hogy nem azt a döntést hozza meg, ami a helyes lenne.
2010. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!