Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a baj egy iskolában az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj egy iskolában az óvszerautomatával? Már iksz alkalommal akartak hozni és a szülők és egypár tanár elkezdett egyből habzó szájú kutyaként vonyítani hogy botrány. Az jobb ha gumi nélkül szexelnek a jónépek?

Figyelt kérdés

Középiskola.

Ja és hagyjuk azt az ostoba álnaiv álprűd véleményt hogy még fiatalok ezek és inkább tanuljanak stb.

Baromság a köbön. Ha tanulni akarok tudok szex mellett is. Ha nem tanulok, nem a szex miatt nem teszem.

Az meg hogy no szex na azt végleg hagyjuk. Mindenki dug mint a nyúl. Aki nem az meg csak azért nem mert olyan okádék a kinézete hogy bottal se piszkálja senki.


2015. márc. 9. 18:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint iksz alkalommal volt lehetőséged utánakérdezni a konkrét ellenérveknek. Hátha lesz még alkalmad; akkor élj vele.


Szerintem nem gond az óvszer automata, de nem várom, hogy megértse az esetleges problémákat egy olyan ember, aki szerint ha valakinek nincs szexuálus élete, annak "csak azért nem mert olyan okádék a kinézete hogy bottal se piszkálja senki".

2015. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert semmi keresnivalója a suliban, HA gumit akarsz, bemész a patikába, bemész egy drogériába és megveszed.

Nehogy azért ne védekezz, mert a suliban nincs...

a kedves szülő ne háborogjon, hanem ha a kölyöknek ciki a patika, menjen be és vegye meg neki.

2015. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

És PÉNZT honnan veszek hozzá? Mert ugye a sulis automata ingyenes lenne.

Azt meg a kommentelő se gondolhatja komolyan hogy anyuka bemegy a patikába fiacskájának gumit venni.

Anyám lenne a földön az utolsó ember akit beavatnék ebbe. És egyáltalán az emberek 99%-a a szüleinek erről egy szót se szól. Bárkinek inkább igen, de nekik semmit.


"Azért, mert semmi keresnivalója a suliban, HA gumit akarsz, bemész a patikába, bemész egy drogériába és megveszed."

2015. márc. 9. 19:01
 4/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt azért megjeygezném hogy a mélyen tisztelt tanári kar és szülői mk. részéről egy árva ÉSZérvet se hallottam soha az automata ellen.

CSak a habzó pofájú óbégatást láttam.

2015. márc. 9. 19:02
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked az habzószájú óbégatás, az én szememben meg egy primitív fröcsögés az utolsó mondatod, amit a kérdésben kiírtál. Ennyi. Lehet, hogy ők nem akarnak megérteni titeket, de Te sem őket.

Amúgy meg eddig nem volt szó az ingyenességről.

2015. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha szexelni akarsz, mert elég nagy vagy hozzá, legyél ahhoz is elég nagy, hogy diákmunkát vállalsz és veszel magadnak gumit. Nem jár alanyi jogon ingyen.


Borzasztóan bunkó stílusban írsz egyébként, kicsit visszavehetnél.

2015. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba vagy.
2015. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És igen, hiszed vagy nem, normális szülő megveszi a gyerekének, illetve ha nem veszi meg, nyilván nem hülye, ad rá pénzt... de gondolom, azt piára költöd, gumit meg adjon ingyen valaki. Én adok, csak ne szaporodj, jó?
2015. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy 13-14 éves korban kezdik (ami ettől függetlenül elég szomorú), de azért pont az iskolába nem kéne óvszer automata. Isznak és cigiznek is a fiatalok, akkor legyen rögtön Nemzeti Középiskolai Dohánybolt is, a büfében pedig áruljanak sört meg pálinkát? Vagy esetleg legyen az is ingyen, mert szegény gyermekeknek nincs rá pénzük?

Ahogy írták előttem is, aki elég nagynak érzi magát a szexhez, annak legyen rá pénze. Azért szép világ lenne, ha ingyen osztogatnák az iskolában az óvszereket, csak hogy ti szexelhessetek 14 évesen. Nevetséges még az ötlet is.

Érdekes egyébként, az én lány osztálytársaim igencsak csinosak voltak már ennyi idősen is, de mégsem szexeltek orrba-szájba. Akikre te gondolsz, azt r*bancnak hívják vagy esetleg tinik**vának.

2015. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Na most emberek tisztelt Felnőtt Társadalom két választásotok van!

A) rászánjátok azt a pénzt az óvszerre. Nem arra szánjátok hogy szexelhessek, mert szexelni fogok ha tetszik ha nem. Arra szánjátok rá a pénzt, hogy ezt BIZTONSÁGOSAN védekezve tegyem meg.


b) Vagy nincs óvszer és akkor szépen lehet fizetni a TB-nek vagyonokat (mert ugye azt nem én fizetem, az nappalis tanulóként JÁR) hogy kivarakarjanak engem mindenféle nemi betegségből, hogy rendezze a nem kívánt terhességeket, abortuszt stb.


Szóval mi a jobb tisztelt felnőttek?

Ma fizetni nekem egy óvszert

vagy

9 hónap múlva 10 kiscsajnak fizetni az abortuszt? Nekem meg a rehab kezelést X nemi betegségből?

Vagy még rosszab felnevelni állami gondozásban az ezer kis fattyút ami egy-egy házibuli során készül?

Hm?

2015. márc. 10. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!