Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló közti szünetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló közti szünetben nem védekezünk, lehetek tőle várandós?

Figyelt kérdés
Két éve szedem a gyógyszert (Lindynette 20) és a két levél közti szünetben nagyon enyhe vérzésem van, ezért bátrabbak vagyunk a párommal. Eddig nem volt probléma, de tudni szeretném, hogy baj lehet e belőle. Előre is köszi!
2008. aug. 25. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Alapból mensi alatt kevesebb az esély arra, hogy terhes maradj, de így tabival ég inkább nincs rá esély! Mondjuk én sosem próbáltam, de van akik így csinálják!
2008. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem,nem lehetsz terhes!!a fogamzásgátlo ebben az időszakban is védd!!de ha el olvastad volna a tájékoztatót akkor abba benne lett volna!!
2008. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszermentes szünetben is véd a tabletta, szóval nem lehetsz terhes.
2008. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont azért kérdeztem meg másokat, mert a tájékoztatóban nem kaptam teljes választ a kérdésre
2008. aug. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!