Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló tablettával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló tablettával védekezünk és mással nem akkor mennyi esélyem van arra, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek az anyukája is így esett állítólag teherbe, kétszer.

Most már tényleg nem tudom, hogy mivel védekezzek az óvszeren kívül.


2008. ápr. 5. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

99,98% hogy nem esel teherbe...Tehát 10000 nőből olyan 2.Tehát baromira kicsi.Előfordul,mert hallani ilyenekről,de nagyon ritka.Amúgy egyéni hajlam,van akinek nem fogadja be a szervezete ezeket a hormonális szarokat.Van amikor megmagyarázhattalan csoda történik.Én pl 2 évig szedtem gond nélkül a tabit.

Az óveszer statisztikája:

99,8%,tehét 1000ből 2.Kicsit rosszabb az arány.

2008. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszernek rosszabb az aránya, nem annyi amennyit az előző válaszoló leírt!

Ha az előírásoknak megfelelően szeded a tablettát, akkor az esély szinte minimális a teherbeesésre! Persze kivételek mindig vannak. De még mindig a tabletta a legbiztonságosabb módszer!

2008. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! A gyógyszer szedésnek milyen mellékhatásai lehetnek? Persze hallottam már párról, csak arra lennék kiváncsi, hogy ha volt, kinél milyen volt?:)
2008. ápr. 6. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Sszia, a Pharmatex-ről hallottál már?
2008. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nem hallottam, miért?
2008. ápr. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!