Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Letelt a 72óra, utána van valami?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letelt a 72óra, utána van valami?

Figyelt kérdés
A páromnak most jutott eszébe, hogy talán mégsem kellett volna gumi nélkül, persze nekem is.. Oltást nem, segítséget kérek. Tehát utána van még valamilyen tabi?

2015. márc. 17. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg van még egy ami a 72 óráson felül van, de mindenképpen nőgyógyászhoz kéne elmenni, mert így is úgy is csak tőle tudod kérni.
2015. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, holnap első utam lesz zh után...
2015. márc. 17. 22:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggel 10kor, tehát 82óra
2015. márc. 17. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, ha minden igaz, az még belefér a másik tabiba. Velem is történt ilyen, és az orvos önmagától megkérdezte, hogy biztos, hogy 72 órán belül vagyok, mert ha nem, akkor van ami több órás. Nem emlékszem rá, hogy mennyi, nem is akarok hülyeséget mondani, de a 82 óra biztosan belefér. :) Hajrá, és nyugalom.
2015. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De 10kor amikor megyek akkor lesz 82..amúgy én is így emlékszek :)
2015. márc. 17. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!