Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi igaz abból, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerekes Rómeó kérdése:

Mennyi igaz abból, hogy az előváladékban csak akkor lehet sperma ha az előző ejakuláció óta az illető nem volt vizelni?

Figyelt kérdés
Akármelyik ismerősömet kérdezem mind megszakítással védekezik de ettől én egy kicsit tartok..
2015. márc. 17. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nemsokára nagyon sok esküvőre mehetsz el, ahol már a menyasszony pocija bizony gömbölyödik. ;)


Az előváladékban lehet sperma. Van olyan, akinek nincs, de az nem jelenti azt, hogy senkinek sincs. Húzz gumit! Olcsóbb, mint egy gyerek felnevelése.

2015. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyobb az esélye. De soha nem lehet azt mondani, hogy teljesen kizárt.

Védekezésnek ez csak akkor jó, ha nem para, ha jön a baba. Mi két hónapja így védekezünk: a gyógyszert abbahagytam, mert egy év múlva szeretnénk összehozni a gyereket és elvileg nem árt, ha előtte tisztul a szervezetem. A gumit nem szeretjük, és ha netán előbb jönne össze, hát annyi baj legyen. De ha még egyáltalán nem akartok gyereket, akkor ez nagyon rossz választás.

2015. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Első! Te inkább kezdj el élni! És tapasztald meg a dugás örömét! A kérdező fél az ismeretlentől. Te szintén parázol tőle, csak te úgy állítod be mintha valami hú de k...rva okos és tapasztalt lennél, pedig csak álmodj királylány vagy!

Második: nő. Akiket nem az eszükért szeretünk. Hát téged sem az eszedért szeret az aki kefélget!

2015. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: Három megjegyzés:

* Attól, hogy te így védekezel és eddig nem sikerült teherbe ejtened a csajodat, attól ez még NEM egy megbízható védekezési forma.

* A gumi nem rontja el az élvezetet. Olyan vékony latexot gyártanak már, hogy az egyedül a te kis agyacskád miatt lesz más érzés. Onnan tudom, hogy a barátnőm egy ideig gyógyszert is szedett. Amikor (egészségügyi okokból) inkább visszaváltottunk a gumira, nem csökkent az élvezeti érték.

* És különben is, mitől lenne élvezetesebb pont orgazmus előtt kirántani a farkadat a csajodból, mint felhúzni egy óvszert?

2015. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!