Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett az ejakuláció a hüvelyen történjen/történhet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és, a barátnőm 16 úgy gondoltuk most nyáron elérkezett az ideje hogy minden értelemben együtt legyünk,beszéltünk a védekezésről és úgy döntöttünk hogy fogamzásgátló tablettát használnánk. A kérdésem érthető szerintem, esetleg szerezzek be óvszert is vagy elég a fogamzásgátló tabletta ha a szabályok szerint szedi?

#szex #szüzesség #első alkalom #hüvely #ejakuláció #òvszer #fogamzásgátló tabletta fogamzásgátlás #r gumi
2014. jún. 15. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

elég a tabi

de doki írja fel,ne ti találjátok ki melyik legyen az

2014. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
persze egyértelmű hogy még nyár előtt tesz egy látogatást és beszél a nőgyógyászával ;)
2014. jún. 15. 15:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett szinte biztos a védelem. De csak a terhességtől.
2014. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
biztos a védelem, de én azon gondolkodnék el, h melyik orvos írna fel tablettát egy még nagyon is fejlődésben levő szervezetnek???
2014. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindketten megbeszéltük a szüleinkkel és őt pl a saját édesanyja viszi majd orvoshoz nem akarom hallgatni hogy ilyen fiatalon nemkellene, mert igenis szeretjük egymást, és átgondoltuk a dolgot
2014. jún. 15. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:
az h szereted nem akadályozza meg h az a hormon amit szedni fog szétcsessze a szervezetét... a ti korotokban elég az óvszer. sőt....
2014. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kissé eltértünk a kérdéstől, de mondazonáltal bízom az orvos szakértelmében aki megfelelő gyógyszert ír fel majd neki, és nem "cseszi szét" a szervezetét
2014. jún. 15. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Aha, ok. Bízz csak. Nekem is orvos írta fel, mégis majdnem belehaltam. Ráadásul a 3. orvos is csak hümmögött a panaszaimra. Ebben a korban nem normális ebbe belepiszkálni.
2014. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem egészséges a tabletta. Ebben igazuk van az előttem szólóknak. Másfelől nem is véd 100%-osan, sem a terhességtől, pláne nem a fertőzésektől. Fiatal még a barátnőd ezekhez a szerekhez de ti tudjátok.
2014. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött válasz az eredeti kérdésre :D
2014. jún. 17. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!