Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettán és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettán és óvszeren kívül milyen BIZTONSÁGOS fogamzásgátlási módszerek vannak?

Figyelt kérdés
a spirál sem jó mert még nem szültem
2015. márc. 20. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szexelsz, szerintem az eléggé biztonságos!
2015. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szo*pás. :-)
2015. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
maszturbálás
2015. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
franciázás
2015. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hüvelygűrű? Egyébről nem tudok, én amúgy az általad felsoroltakban bíznék meg leginkább.

Különben ha jól tudom, van olyan spirál is, amit még nem szült nőknek is felraknak. Van barátnőm, aki spirált rakatott, és nem szült még sosem. Kérdezz utána nőgyógyásznál.

2015. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hüvelygyűrű
2015. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van még a tablettán kívül hormonos megoldás (gyűrű, implantátum, injekció). Ha a hormonnal van gondod, akkor pedig kombinációk: pesszárium és spermicid, vagy spermicid és megszakítás, naptármódszer úgy, hogy biztosabb napokon spermicid, ovu környékén óvszer stb.
2015. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!