Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek. Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

Bevezetésnek, hogy mindenki értse, miért csináltam.

A párom katona, és nem mindig tud akkor hazajönni, amikor szeretnénk. Úgy volt hogy ezen a hétvégén jön, és nekem pont megjött volna, így tovább szedtem a fogamzásgátlót, hogy ne pont akkor legyen meg amikor itthon van végre egy hónap után. De nem tudott jönni, félúton járt már és behívták készenlétisnek.. 2hét múlva már biztosan jön haza, de ez csak részlet kérdés. Szóval amúgy is vasárnap szoktam bevenni az utolsó szemet a gyógyszerből. Mi van akkor, ha ma beveszem, és megtartom a 7 napos szünetet, majd a maradék 2heti gyógyszert beszedem, és újra megtartom a szünetet. Ezzel okozok valami hatalmas bajt? Értelmes válaszokat várok. Köszönöm!

24L



2015. márc. 22. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló tablettákkal minimálisan lehet "szórakozni", és eltolható velük egy kicsit a vérzés

DE!!!

Ez KIZÁRÓLAG A SZÜNETTEL TÖRTÉNHET. A tablettaszedős időszakba nem szabad belenyúlni, nem lehet rövidíteni, félbehagyni, kettévágni stb., tehát mindenképpen végig meg kell tartani a tablettaszedős napokat. A szünetet lehet rövidíteni vagy kihagyni - ez az egy módszer van.


Ha úgy teszel, ahogy leírtad, azzal teljesen felborítod a gyógyszer által kialakított rendet, sokféle mellékhatása lehet, és nem elhanyagolható az a tény sem, hogy ha nem akartok gyereket, muszáj óvszerrel is védekezni, hiszen nem fog hatni a gyógyszer.

2015. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, akkor szedem tovább! :)
2015. márc. 22. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,annyi bajt okozol,hogy nem fog védeni a tabletta.
2015. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!