Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esély a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély a terhességre? / Nem ilyen megszakításos baromságra gondolok/

Figyelt kérdés
Elfelejtettem bevenni egy bogyót. Sajnos arra sem emlékszem mikor, valamikor a 8. és 13. nap között. Most jutott eszembe a 15. napon, gyorsan pótoltam, de azért félek. Bár a barátommal nem szexeltünk már 4 napja.
2010. jún. 30. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen szeded a tabit és nem 1 hónapja, akkor szinte 99% hogy nem lehetsz terhes.

A védettség kialakul, ha 1 napot kihagysz, akkor nem fog a hormonháztartásod megbolondulni.

2010. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hogy csak most vetted észre?
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egyetértek az előzővel. És csak akkor érdemes pótolni a tabit, ha még 12 órán belül vagy... utána már fölösleges...
2010. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy, h előre kiraktam, és most vettem észre, h ki volt készítve. De nem egy napot hagytam ki. 2. hónapja szedem.
2010. jún. 30. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Na jó ezt nem nagyon értem már,de ha nem egy napot hagytál ki,akkor necces. Miért nem rakod a bugyisfiókodba a tablettát csomagolással együtt,akkor mindig eszedbe jut fürdés után,és azon rajta van az is,hogy melyik nap hiányzik!Figyelj oda,mert nagy baj lehet!Minden esetre védekezzetek a menstruációdig óvszerrel!
2010. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én az esti fogmosáskor veszem be, nagyon figyelj oda legközelebb, ha egyet kihagysz, az még nem olyan gáz, a kialakult védettséget nem borítja fel, de ha többet elfelejtesz bevenni, akkor az már probléma.

a köv levélig mindenféleképpen védekezzetek gumival is, és ha valami rendellenességet veszel észre e menzeszedben, akkor doki.

2010. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hétig gumi. És ne aggódj.
2010. júl. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez bizony gáz! ezeknek a tablettáknak az a lényege, hogy sose szabad kihagyni egyetlen szemet se vagy ha mégis, akkor 1 hét gumizás! ezeknek már olyan alacsony a hormontartalma, hogyha egy szemet is kihagysz és nem pótolod 12 órán belül, akkor már beindulhat a peteérés. soha többet ne felejtsd el bevenni. vagy ha ennyire megbízhatatlan vagy ebben, akkor inkább ne szedd, mert így felesleges hormonnal tömnöd magad. egy ismerősöm csinál olyan, hogy amikor nincs pénze, meg se veszi az aktuális adagot, vagyis hol szedi, hol nem... hajmeresztő.

szóval van esélyed a terhességre, mert ahogy írod, többször is kihagytad és nem védekeztél mellé. hát imádkozz, jobbat nem tudok.

2010. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennyire érthetetlenül írtam volna le? 1x hagytam ki, de csak több nappal később vettem észre h azt az egyet nem vettem be. Nem tudom pontosan melyik nap maradt ki. Amikor észrevettem, pótoltam, azóta már eltelt egy hét és most szexeltünk előszőr azóta.
2010. júl. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!