Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos így a hormonm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melinda- kérdése:

Mennyire hatásos így a hormonmentes fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
A párommal tervezzük, hogy kihasználnánk a tablettát. De gondoltunk nem csak feldugjuk és hupsz mehet a kamaty..hanem próbálunk még inkább vigyázni.. a menstruációm hamarosan elmúlik és úgy terveztük hogy rögtön az utána következő napon próbálnánk ki, a 10 perc olvadási idő helyett inkább várunk egy fél órát.. addig pettingelünk ha kell.. és barátomnak eléggé nagy önkontrollja van így kitudja venni mielőtt elmegy.. szóval nem bennem élvezne el. szerintetek így mennyire lenne hatásos?
2015. márc. 23. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan melyikre gondolsz. Ha pharmatex-re, akkor mindenképp védekezzetek máshogy is, én mellette lettem terhes. Ezek általában csak spermaölő készítmények, mindegyik mellett ajánlanak kiegészítő védekezést. Persze lehet mellette megszakítást alkalmazni, nem peteéréskor együtt lenni, de akkor sem nagyon biztonságosak. Melyik készítményre gondolsz? Tabletta? Ez biztos, mert vagy kúp, vagy gél állagúak szoktak lenni
2015. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát leginkább csak a pharmatexről hallottam..esetleg egy picit biztosabb van? És igen a tabletta.
2015. márc. 23. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha a pharmatex tájékoztatóját betartod és semmiképpen ne a puncidba élvezzen a barátod!
2015. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is így szeretném mindenképpen! Viszont gondolom az is csökkenti a teherbeesés esélyét ha a nem termékeny napokon szeretkezünk..vagy tévedek?
2015. márc. 24. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, csökkenti az esélyt, ha terméketlen napokon vagytok együtt. Ehhez viszont biztosan beállt ciklus kell. Illetve előfordulhat spontán peteérés, nem gyakori, de létezik. És azt se feledd, hogy a spermák 72 óráig életképesek, tehát előtte-utána 3nap tabu legalább. Jelen helyzetben valóban az a legbiztonságosabb, ha pharmatex+megszakítás+termékeny napok kilövése. Viszont én még ebben sem bíznék. Ha nem szeretnétek semmiképp még gyereket, akkor vagy óvszert használjatok, vagy fogamzásgátlót, ezek biztonságosabbak.
2015. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!