Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik fogamzás gátló mellett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KicsiPalika kérdése:

Késik fogamzás gátló mellett. Van ok aggodalomra?

Figyelt kérdés
Barátnőm kb fél éve szedi a Rezia nevű tablettát. Ez a hónap nagyon stresszes volt számára, szedett antibiotikumot is, és volt egy pár napos köztes vérzés is. Nem hagyott ki egyetlen tablettát sem, és mindig kb percre pontosan vette be. Aggódjunk?

2015. márc. 24. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek is szokott néha késni 1-2 napot a tabi mellett. Viszont nem tudom az antibiotikum hogy befolyásolja a tabi hatását. Szerintem kérdezzétek meg a dokit.
2015. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum mellett kiegészítő védekezést kell alkalmazni
2015. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum eléggé tudja befolyásolni a dolgot, simán alakíthat a gyógyszer által létrehozott cikluson, és ahogy az előző írja, remélhetőleg védekeztetek a szedése alatt, plusz az utánalévő héten, ugyanis köztudott, hogy az antibiotikum rontja a védelmi hatását a fogamzásgátlónak.
2015. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel volt köztes vérzése,így nincs késés.Pláne,ha a szünetmentes 7 napban megjön :) ha a 7. napon jön meg,az is jó
2015. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tabi mellett majdnem egy hetet késett, pedig antibiotikumot sem szedtem,köztes vérzés sem volt,percre pontosan vettem be,sose hagytam ki.. de megjött :D ha 1 hét után nem jön, akkor doki, de addig ne aggódjatok,sok dolog befolyásolhatja..front,stressz,antibiotikum.. :)
2015. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!