Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességi teszt mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi teszt mekkora biztossággal mutatja meg az eredményt? ÉS körülbelül mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A menstruáció elmaradását követő 2 hét már biztosan kimutatja a terhességet. Nekem bevált a terhességi teszt!
2010. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a negatív tesztes lányom a szomszéd szobában játszik.
2010. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a tájékoztatójában ha jól tudom úgy van benne, hogy: 99,9% -ban megbízható. De ha sérült a csomagolás vagy nem lehet látni megfelelően a csíkot akkor újat kell csinálni. Én akkor csinálta ilyen tesztet mikor nem jött meg majdnem 1 hete. De késhet az idegességtől is.
2010. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A terhességi tesztek elviekben az elmaradt menstruáció napján kb. 99%-ban kimutatják a terhességet. Megbízhatóságuk kérdéses. A nőgyógyászom azt mondta, hogy a fele egyáltalán nem megbízható, nekem hasonlóak a tapasztalataim (4 különböző árkategóriás tesztből 1 pozitív, 1 negatív, 2 nem értelmezhető /köztük a közel 2000 Ft-os Clearblue!!/)

Tehát egy szó, mint száz: ha babagyanús vagy, inkább menj nőgyógyászhoz! Sokkal megbízhatóbb, mint a teszt. A teszt eredményét pedig nem szabad 100%-ban megbízhatónak tekinteni.

2010. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Február 14.-én kellett volna megjönnie a havimnak. Tegnapelőtt csináltam egy tesztet ami negatív lett. Meg is nyugtatott kicsit. De ma hányingerre ébredtem fel és hánytam is. Holott visszagondolva semmi gond nem volt sose a védekezéssel.(óvszer)

Kicsit félek. Nem tudom miért késik.

2010. febr. 17. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen hamar nem lesz hányingered ha terhes lennél.
2010. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet pár nap múlva!:)
2010. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek,akkor nem lehetsz terhes. (hacsak ki nem szakadt)Én is voltam így,mi is mindig védekezünk, és volt, hogy majdnem 2 hetet késett. Mennél jobban idegeskedsz, az is befolyásolja. Biztos meg fog jönni! Közrejátszhat stressz, idegeskedés, vizsga is.Ha nem jön meg a héten,vegyél még egyet jövő héten is
2010. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
most komolyan... mikor kiírtad a kérdést hány pont ugyanilyet dobott fel a rendszer? miért nem nézted meg azokban?
2010. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!