Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Januárban járt le egy doboz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januárban járt le egy doboz fekete Lifestyles óvszerem. Fel lehet még használni? Vagy ilyenkor már fenn áll a veszélye, hogy kiszakad?

Figyelt kérdés
Még a neylon is rajta van,vadi új.

2015. márc. 29. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha lejárt hogy lehet vadi új? Irány a bolt és vegyel egy új csomagot...
2015. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy fel se bontottam :D
2015. márc. 29. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne félj attól hogy fel kell bontanod, úgyse lesz rá alkalmad, ha eddig nem kellett...
2015. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexre ne használd, de a felvételt még gyakorolhatod vele.
2015. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as szerinted mi a f*ért írtam ki a kérdést? Nyilván most jött el az alkalom :) A többieknek köszönöm a válaszokat,inkább veszek újat.
2015. márc. 29. 21:40
 6/8 anonim válasza:
Nyugodtan használhatod szexre is és gyakorolhatsz is vele! Én egy 2010-ben lejárttal gyakorolgattam egy héttel ezelőtt hogy újra belejöjjek a dolgokba és ne szarakodjak a felhúzással amikor majd élesben megy. Nem szakadt el. Sőt! Háromszor használtam! Első használat után kiöntöttem belőle a cuccot, kifordítottam és megtöröltem tiszta zsebkendővel, utána visszafordítottam, ráhúztam egy arclemosós üvegre ( blackhead clearing Avonos )vagy valami hasonlóra ez kb. szerszám vastagságú, feltekertem rajta majd újra fel a cerkára és megint gyakorlás. Harmadik felhúzáskor elszakadt mert nem volt rendesen feltekerve és nem tudtam normálisan felhúzni. Fontos hogy a gumi vége a tonikos üvegen maradjon és simán legyen rajta, ne legyenek rajta ilyen apró gyűrődések mert különben nem tudod rendesen feltekerni ( Olyan minőségűen mind amilyen a gyárilag feltekert új gumi). Egyébként szerintem a Durex nagyon jó gumi csak drága. Van még pár darabom belőle de ha elfogy veszek majd pár olcsóbb fajtából is és kipróbálom őket. Régebben csináltam ilyen pár száz forintos óvszerekkel és azok sem szakadtak el egyszer sem.
2015. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én a fekete Lifestylesre esküszök,a Durexről több rosszat hallottam :) Az is egy ezres,de hát Istenem ezen tényleg hülyeség spórolni :)
2015. ápr. 8. 21:49
 8/8 anonim válasza:
Ja Lifestylesról van szó. Bocsi, elnéztem a kérdésben. Az is jó. :)
2015. ápr. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!