Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy övet kapnátok szülinapotokra? (22évesen)

Figyelt kérdés
Persze sütnék még mellé sütit és egy olyan dobozba lenne az öv, amibe írnék idézeteket kézzel és raknék bele csokit meg egy levelet is. Vagy esetleg valami már ötlet ami belefér egy dobozba és tetszene nektek?

2012. szept. 13. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát marhára örülnék... Kivágnálak, mint EB A SZARÁT!
2012. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
övet ?? kösz de nem kellene.. :)
2012. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyedül a csoki és a süti jó ezekből.
2012. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy feketeövnek örülnék : D
2012. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ez nagyon egyszerű dolog. Ha én egy övre vágyom, vagy egyszerűen arra van szükségem, akkor örülök neki.

Énis és vettem már pl ruhadarabot szülinapra. No para.

22/F

2012. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem az ajándék a fontos,hanem ,hogy kitől jön! Meg persze,ha szívből adják...
2012. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én örülnék... szerintem jó ötlet!
2012. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem rakd az után oda hogy csapja meg a fenekedet az övvel ... utánna meg sexeljetek,igy az ajándék elég elfogadhato lessz.
2012. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már kaptam, elég szépet, szeretem. De végülis mindegy mert bárminek örülök :D Mondjuk én kaptam mellé mást is, talán a legjobb ha még veszel vmit, de a legjobb, ha te magad csinálsz, sütsz stb.
2012. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, a fiúnak szüksége van-e egy új övre. Nekem most épp jól jönne egy, úgyhogy én örülnék, de ha neki már van 10, akkor nem jó ötlet.:)
2012. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!