Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecseréljem a fogamzásgátlómat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecseréljem a fogamzásgátlómat? Fontos!

Figyelt kérdés
Lyndinette-t szedek már évek óta de csak mostanában tűnt fel,hogy a libidóm sem a régi valamint picit híztam is.Eddig meg sem fordult a fejemben,hogy attól lehet,csak most hallottam barátnőmtől.Érdekelne kinek mi vált be,és mi az aminek csak minimális mellékhatása van.Orvost nem szeretném kérdezni,úgyis azt ajánlja ami az ő érdekeinek felel meg...21/L
2015. márc. 31. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég régóta nem hizlalnak már ezek.
2015. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szögezzünk le néhány nagyon fontos dolgot:

- minden gyógyszernek van mellékhatása

- a hormontartalmú fogamzásgátlóknak k**va sok mellékhatása van

- ha azért nem mész vissza az orvoshoz, mert te úgy gondolod, hogy ő érdekből b***ik ki veled, akkor nagyobb id.ióta vagy, mint hiszem

Ha valami bajod van vele, akkor visszamész és kérsz másikat. természetesen a mellékhatások annál is lesznek, sőt, lehet rosszabbak. De egy ilyen h*lyének lehetne ezt ecsetelni.

2015. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az orvos bizonyos összeget kap gyógyszerek után;)
2015. ápr. 1. 00:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Ovszer.
2015. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem, eddig a mellem nőtt a duplájára tőle, de kb ennyi. Sportolj és egyél egészségesen.

Én is féltem, hogy hízni fogok,de elkezdtem edzeni és megmaradt az alakom:)

2015. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A lyndinettétől nőtt az étvágyam, depresszió mellett meg nem figyeltem a súlyomra, jól fel is szedtem 30 kilót utána meg hiába kezdtem el mozogni és diétázni meg se moccant a súlyom, amíg nem hagytam abba. Akkor a libidóm az teljesen elment nyaralni, hisztissé váltam, migrénes fejfájásom volt tőle. Aztán cseréltem, nem lett jobb, annak más mellékhatása volt. Abbahagytam teljesen a szedést, 2 év után kezdtem újra de egy teljesen más típusú gyógyszerrel. (nem 21 tabletta + 7 nap szünetes, hanem 24 tabletta + 4 placebo) Ez beválni látszik, és az orvos az alapján ajánlotta ezt, hogy elsoroltam neki az eddigiekkel mi volt a gond.


Lehet fűződik érdeke ahhoz, hogy mit írjon fel, de szart nem fog adni. Ráadásul az, hogy beválik-e vagy sem totál lutri. Lehet sokat hallottad már, de mindenki szervezete más. Lehet, hogy a promózott gyógyszert felírta már száz betegnek és bevált, ha neked nem fog akkor nem fog kényszeríteni rá, hogy szedd, de az eddigi jó tapasztalatok alapján feltételezheti, hogy jó lesz. Ráadásul ha nem bízol az orvosodban régen rossz. Hogy fogod neki nyíltan elmondani ha valami problémád van? Egyébként egy normális orvos csak akkor ír kérésre gyógyszert ha már mondjuk szedted előtte és bevált vagy anyukádnak jó volt és te kiköpött mása vagy. De hogy a szomszéd néni unokájának iskolatársa ajánlotta az nem megfelelő ajánlás. De végülis a te szervezeted, te ugyan nem ismered a hatóanyagokat, de az orvosnak lehet annyi tapasztalati tudása, hogy tudja esetleg bizonyos hatóanyag kombinációk mondjuk testalkat függvényében mennyire voltak beváltak. Most csak mondtam valamit, de nem véletlen, hogy vannak az úgymond sokak által szedett márkák és a ritkán felírtak. És nem azért írják a sokak által szedettet, mert annyi promót kap (láttad már a dobozukat? Iszonyat bénák... még egy rendes designert se alkalmaznak, majd pont a promóra feküdnének rá), hanem mert általában beválik. Viszont a nagyszámok törvénye alapján sok embernek nem lesz jó. Velük kezdődik a kísérletezés.

2015. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi a neve annak a foggátlónak utolsó?
2015. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szintén Lindynette, libidó szintén béka se..e alatt. Én is híztam kicsit, de ráfoghatom a kajára, igazából a fogamzásgátló csak rásegít a hízásra, mivel egyrészt jól ellustít, másrészt a plusz hormonok még több zsírt próbálnak megtartani a testben.


Itt nem a promóról van szó ember :D kit érdekel, milyen a doboza.

Gyógyszer, gyógyszer... és mi van akkor, ha egy év múlva neadjisten mélyvénás trombózisod lesz (pl az én családomban speciel volt), senki nem fog a nőgyógyászra mutogatni, hogy tul.képpen felelőtlenül írogatta ki a gyógyszert, mert TERMÉSZETESEN nem egy teljes vér-és hormonvizsgálat ill. családi anamnézis után VÁLASZT Neked gyógyszert, hanem azt a készítményt fogja neked kiírni, amely az őt támogató gyártó készítménye. A támogatás alatt pedig utazásokat, utalványokat, egyéb apróbb orvosi ajándékokat értek. Sajnos tapasztalat a családban.


Ja és tisztelet a kivételnek!

Én most fogom abbahagyni, nekem már elegem van belőle 6 év után.

N 26

2015. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj nőgyógyászom sincs,mert tinédzserambulancia után most fogok először felnőtt körzeti nőgyógyászhoz menni,akiről semmit nem tudok,ugyanis elvileg mindig valaki más van ott.Bizalom így nem tud kialakulni...mindenesetre elmegyek és megmondom mik a panaszaim emellett a gyógyszer mellett és megkérem hogy írjon fel másikat.
2015. ápr. 2. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nem kell bizalom, mert valaki évente egyszer a vaginámban turkál vizsgálat végett. Én magánhoz járok, de nem örülnék, ha még ismerősöm is lenne :D

Elmondod, mi a gond, libidó, hízás (ezzel már szerintem minimum 50x találkozott a praxisa során), és erre majd mond valamilyen másik készítményt, amelynek más hatóanyagai lesznek, vagy akár többfázisú. Még a végén kiderül, h neked az jobb lenne.


Én is kipróbáltam már másfajtákat is, nem ez az első, de nekem eddig minddel ugyanezen tüneteim voltak. Tehát nekem vagy a szedés vagy a nem szedés alternatívái maradnak.


N 26 előző

2015. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!