Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo mellett ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo mellett ilyen tunetek, ez normalis?

Figyelt kérdés
Marc.12.-en (menzeszem 5. napjan) kezdtem el szedni eletem elso fog.gatlo tablettajat.(lindynette 20) Ra egy hetre kb. megvolt (szerintem) az ovulaciom, este bal alhasi szuro fajdalmat ereztem de reggelre elmult. Ugy gondoltam ez rendben van, viszont mult heten hetfotol csutortokig fajt a pisiles es erintesre is fajt ott lent.. Felfazasra vagy huvely gombara gondoltam de valadekolas nem volt ,felfazni meg nem tudom h hol sikerult volna nem ultem semmi hidegre es sosem voltam meg felfazva... Plusz szinten mult heten, hetvegen megint ereztem bal alhasi szuro fajdalmat es az is elmult reggelre.. Eddig sosem ereztem ovulaciomat, Most pont lenne 2 h elkezdek gyogyszert szedni?? Lehetseges ez egyaltalan?... Ezen a heten pedig ugy veszem eszre h tobbet jarok pisilni bar ezt mar csak en beszelem be magamnak lehet.... Mire vallanak ezek a tunetek? :(
2015. ápr. 3. 00:32
 1/6 anonim válasza:
Hagyd abba a szedését...és menj el az orvosodhoz...
2015. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a dokidtol
2015. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet ovulációd gyógyszer mellett, hisz pont az a lényege, hogy megakadályozza. Inkább felfáztál vagy petefészekgyulladás vagy akármi más. Menj el orvoshoz!
2015. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felfázni nem csak úgy lehet, hogy hideg dologra ülsz... kint a derekad akár éjszaka és hideg van vagy szexuális együttlét során is összeszedhető, vagy bármilyen medencéből, élővízből. (én az első tengeri nyaralás során nyaltam be utolsó napra egy hólyaghurutot, "mókás" volt a hazafele tartó 27 órás út véres, fájdalmas és gyakori pisiléssel)


Egyébként a gyakori fájdalmas vizeletürítés a felfázás tipikus jelei. Orvoshoz azonnal (háziorvos is jó), vigyél reggeli vizeletmintát (azonnali diagnózis), mert nagyvalószínűséggel antibiotikumot fogsz kapni.

2015. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elkaptál valami fertőzést,gombát,vagy tényleg hugyúti problémád van!
2015. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál még, hogy orvoshoz menj?....
2015. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!