Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok.. Este van es kicsit van bennem felelem mert a baratom megujjazott es lehetseges hogy maradt a kezen egy kis dolog.... Emlekszem hogy megtorolte de mi van ha maradt rajta?! Egyebkent nekem o az elso es meg soha nem fekudtem le senkivel... Meg ugye o az elso aki megujjazott.. Na de ma elegge megijedtem mert nagyon fajt a hasam de hala az egnek megjott de en hulye olvasgattam es azt olvastam igy is siman lehet valaki terhes szoval... Az lenne a kerdesem igy kb 100 bol hany % az esely hogy terhes vagyok?

2015. ápr. 8. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0.1%
2015. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb. 87%.
2015. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. koszonom szepen a valaszod!:)

2. Az nem tulzas egy kicsit?!:D

2015. ápr. 8. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Előbb tisztába kéne lenni a dolgokkal, de azért leírom, hogy lehetsz terhes!!hány %? 50 ugyan úgy mintha, betetette volna kicsit!
2015. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

. Az nem tulzas egy kicsit?!:)

................

Nem túlzás, de ha jól belegondolunk szerintem inkább 91%.

2015. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a kezére sperma került és megujjazott még nem lehetsz terhes. A levegőn amúgy sem életképesek a spermiumok, miután megtörölte úgy meg már főleg nem...
2015. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De meg is jott! Baratnom megszakitasosan vedekezett a baratjaval es meg se terhes... Mi nem is szeretkeztunk.. Nem ondo kerult a kezere hanem elovaladek.. Tudom hogy az is termel azt de 87%?! Meg 91%?! Es igen tisztaban vagyok a dolgokkal... Jobban mint nemelyik korombeli pedig en meg szuz vagyok!;)
2015. ápr. 8. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi már nem vagy terhes, csak trollkodnak.
2015. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hacsak nemleges válasz érdekel, akkor miert itt kérdezel? ( te ugy is olyan okos vagy. , az internet meg a még okosabb barátnők....) és igen elvileg lehetsz terhes de minimális rá az esély főleg h meg is jött .. De ha olyan okos lennél mint amilyennek hiszed magad nem tennél fel ilyen kérdéseket
2015. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaj de tudtam hogy kapok ilyen valaszt!:D nem a nemleges valasz erdekel hiszen azert kerdeztem de mindegy.. Baratnoimrol jogod nincs beszelni mer semmi kozod hozza foleg hogy semmit nem tudsz rolam se roluk.. Legalabb olvasnad el mire irtam hogy ugymond okos vagyok de hat ha valakiknek nem jut el az agyaig egy bizonyos informacio arrol nem tehetek.... Koszonom szepen azoknak akik ertelmes valaszokat adtak illetve tanacsokat uzenetben!:)
2015. ápr. 8. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!