Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a placebo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a placebo tablettakat nem szedtem be?

Figyelt kérdés

Hanyas hasmeneses virusom volt ezert azokat nem szedtem be

Utana viszont rendesen elkezdtem szedni...

Lehet ebbol baj?

Illetve ha sosem rendszeresen egy idopontban szedem be?

Mindig kitolodik altalaban 4 oraval...


2015. ápr. 8. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

placebo semmit sem csinál, csak placebo, azért szeded, hogy megmaradjon az a napi rutin.

Amúgy 1-2 tablettát ki lehet hagyni, mert csak a 99%-ből 95% lesz.

2015. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet kihagyni egy ket tablettat mert abbol mar baj lehet, lehet nem baj h a placebit nem vetted be olvasd el a gyogyszer papirjat, de a rendes tablettabol tuti h nem szabad egyet s em kihagyni, probalkozz mindennap kb egy idobwn beveni max fel ora elteressel
2015. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A placebot azért hívják placebonak, mert nincs benne hatóanyag. Szóval olyan mint egy cukorka, annyit használ. Tehát nem, a placebo tablettákat azért teszik bele, hogy ne felejtsd el megtartani a szünetet, időben kezdd el újra szedni. Úgyhogy nem, ebből nem lehet baj. A tablettákat viszont kicsit rendszeresebben kellene szedni,mert a rendes időponttól kezdve 12 óráig beveheted és véd, de ha nincs rendes időpontod akkor nem ártana egy. Vagy akkor kezdd el szedni 4 órával később vagy valami. Csak nagyjából rendszeresen.
2015. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!