Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnöm spirált rakatottfel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm spirált rakatottfel magának úgy hogy velem nem beszélte meg csak közölte hogy jövöhéttől spirálja lessz! Mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
Csak simán üzenetben küldte hogy jövöhettöl spirálja lessz ,nem is akarta megbeszélni átbeszélni. Az ilyenektől en meg irtozok sigy sem akarta megbeszelni annyi volt a válasza hogy az ő teste azt csinál vele amit akar!! A tabit en mondtam hogy hagya abba egy kis időre hogy pihenyen a szervezete,megis beszeltük hogy mindenek uttána járunk mert uogy nem nagyon volt libidoja! En elleneztem a spirált mert ez már számomra nagyon is drasztikus morbid megoldás s igy sem értett meg . Nem akarok most még én sem gyereket szoval vedekezés lett volna mondtam is hogy nézzünk körbe járjunk uttana,hát ez kimaradt és ki is hagyott a döntésből április 8.-án meg is csináltatta s nem érdekli hogy most én mit érzekmikor kihagyott egy igenis nagyon fontos döntésből... engem ez az egesz nagyon felkavar oda a méhbe orvos is csak akkor nyuljon mikor császározni kell az ott egy nagyon intimszféra nekem is s szereintem. Mondtamhogy vettese ki de nem akarja s már megvannak a gondok csak most nem nálla hanem nállam!!! Ti mit csinálnátok a helyemben?

2015. ápr. 10. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan ezen problemazol?! Fogadd el a tenyt!
2015. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát te elég érzékeny hapsi lehetsz ha így kiakadsz és szerintem a csajidnak a hisztidből kezd elege lenni. A spirál egy bevált fogamzásgátló módszer ha neki ez szimpatikus ha fejen állsz sem fogja kivenni mert szerintem a leírtak alapján rohadtul nem érdekli a véleményed. Szerintem kezd átértékelni a kapcsolatotokat mert hamarosan így vége lesz.
2015. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj ha első indulatbol irok! De el vagy maradva egy pár évszázaddal. Kenetet is csak a te ellenőrzésed mellett vehet a szűrésen a méhszájrol?

Bocs de igaza van a lánynak! Te meg egy oltári barom vagy!

Én a helyében ott is hagynálak!

2015. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
57%
Én csaj vagyok, de párommal mindent megbeszélünk, főleg egy ilyen dologban...
2015. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy nem ez volt az első eset, ami dühített és ez csak a pontot rakta fel az i-re.

Próbálj meg vele beszélni arról ami valóban bánt. Vonatkoztass el a tárgyi dolgoktól és csak az érzésekre menj rá.

Az, hogy kihagy a döntéseiből, nem kezel egyenlő félként, neked többet jelent a kapcsolatotok, vagy épp te érettebb kapcsolatra vágysz szép és jó, de ha nem bírod szavakba önteni és elakadsz a felszínen az nem vezet sehova. Olvashattad, a felettem hozzászólóakat sem hatottad meg. Ugyanis ez, így tálalva valóban nem célravezető.

Szóval ülj szépen le vele és kérdezz rá, hogy miért csinálta ezt, miért nem mondta el és hogy hogyan érzi magát a beavatkozás óta, fájt -e neki, bánja -e ,stb. És ezt valahogy hasonló sorrendben, ne fordítva mert az megint indítványozza majd a zárkózottságot és a felháborodást.

2015. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok érzekeny es ha mar o azt akarja minden egyes nap hogy a 20 forintommal is szamoljak el akkor igen is beszeljuk meg!! Nem multszazadban elek de ez nekem akkor is morbid!! Ha o megsertodik azon es ramakar parancsolni hogy nem lehet tetovalasom ammi azert nem enyire komoly dolog mindt a spiral akkor igenis beszeljukmeg egy csomo fogamzasgatlo motszer van s a legdurvabbat valasztottaugy hogy egy sima megfazastol vesegyuladasa lett egyszer szoval minden kis nyavajat elkap!!
2015. ápr. 10. 19:20
 7/23 anonim ***** válasza:
igaza van, az ő teste, az ő döntése. ő valószínűleg többet tud a különböző fogamzásgátló módszerekről, mint te, és az orvossal is biztosan megbeszélte. azért nem mondta el, mert biztos tudta, hogy meg akarod majd tiltani neki. ja és a tetoválás sokkal komolyabb dolog, mint egy spirál.
2015. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igaza van, az ő teste. A tetoválás meg a spirál azért elég más, a spirált úgyis cserélni kell időközönként. Nem tudom, mitől vagy kiakadva, nem neked akart valamit felrakatni a megkérdezésed nélkül. Ez az ő döntése, ha ő így érzi magát biztonságban és jól, akkor inkább örülj neki, hogy nem találta ki, hogy védekezés nélkül legyetek együtt meg ilyenek.
2015. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hat szerintem pont hogy nem mert uttana olvastam mindenek a spiral temaban nagyon sok hatranya van veszelyes!! Es semmit sem tudott rolla en mondtam el neki mindent rolla meg az egyik vedono ismerosunket kerdeztuk errol es o is tiltakozott ez ellen!!
2015. ápr. 10. 19:34
 10/23 anonim ***** válasza:

kérdező szerintem olyan igazi naagy buta ember vagy. a spirál egy rendkívül jó védekezés és nagyon egészséges is.

hormentes meg minden. ha gyereket akartok ak kivetetitek.

addig meg úgy élvezel barátnődben ahogy csak jól esik.

egyébként a csajod nagyon is okos ha a spirált választja. más meg kisérletezik a hormon tablettákkal és személyes ismerősöm úgy járt 1x az eggyikkel h szedte kicsit és 1 hónapig menstruált. ez így volt. még az orvosa is eldobta az agyát. a spirál a legjobb és kész. a fogamzásgátlóknak mindig van mellékhatása, akkor is ha nem feltünő. nemiszervek elszövetesedésétöl kezdve viselkedés. fiúsabb viselkedések meg minden. hát nem tesz vmi jót. ja meg ki ne hagyjam h sok csaj elhízik a fogamzásgátlótol nem is kicsit. ha meg széles csontozata van ak garantált h legalább másfélszer akkora barátnőd lesz hamarosan...


fogadd el a bnőd döntését, és mond meg neki h jol döntött csak nagyon meglepődtél. meg máskor beszélje meg veled.


ja meg egy nő gyógyász igenis nyulkálhat meg nézelődhet a punciba és az a normális ha pár évente ellenörzi is h nincs e probléma. mondjuk ezt idősebb nőknek ajánlott. de faitalok is megnézetik azért.

2015. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!