Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnöm spirált rakatottfel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm spirált rakatottfel magának úgy hogy velem nem beszélte meg csak közölte hogy jövöhéttől spirálja lessz! Mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
Csak simán üzenetben küldte hogy jövöhettöl spirálja lessz ,nem is akarta megbeszélni átbeszélni. Az ilyenektől en meg irtozok sigy sem akarta megbeszelni annyi volt a válasza hogy az ő teste azt csinál vele amit akar!! A tabit en mondtam hogy hagya abba egy kis időre hogy pihenyen a szervezete,megis beszeltük hogy mindenek uttána járunk mert uogy nem nagyon volt libidoja! En elleneztem a spirált mert ez már számomra nagyon is drasztikus morbid megoldás s igy sem értett meg . Nem akarok most még én sem gyereket szoval vedekezés lett volna mondtam is hogy nézzünk körbe járjunk uttana,hát ez kimaradt és ki is hagyott a döntésből április 8.-án meg is csináltatta s nem érdekli hogy most én mit érzekmikor kihagyott egy igenis nagyon fontos döntésből... engem ez az egesz nagyon felkavar oda a méhbe orvos is csak akkor nyuljon mikor császározni kell az ott egy nagyon intimszféra nekem is s szereintem. Mondtamhogy vettese ki de nem akarja s már megvannak a gondok csak most nem nálla hanem nállam!!! Ti mit csinálnátok a helyemben?

2015. ápr. 10. 19:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kedves nagyokosok... Nézzetek már utána alaposan a Mielőtt osztjátok az észt. A spirálnak is van olyan fajtája ami hormont tartalmaz és Ezáltal váltja ki hatását,tehát ugyanolyan vacak mint a fogamzásgátló. A "hagyományos" klasszikus spirál működéséről van valakinek fogalma? Tudja bárki is,hogy milyen módon akadályozza meg a teherbeesést? Akinek az a válasza,hogy elzárja a spermiumok útját az üljön le,egyest kapott... Állandó jellegű,mesterséges gyulladást idéz elő a méhben... Aki szerint ez jó az tetessen fel magának. Rögtön kettőt is...
2015. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Eddig tabit szedett. Es nem olyan egészséges!! Olvastad a hátrányait hogy nagyobb a fertozes veszely milyen gyulladasokat okozhat?? En igen olvastam!


[link]

2015. ápr. 10. 20:20
 13/23 anonim ***** válasza:
De ő akkor is lesz@rja a véleményed ezen kellene elgondolkodni nem a spirálon. Nem tart férfinak akira hallgat hanem egy hisztis gyereknek akit ráadásul még nevel is ... Elszámoltatja a pénzzel, megtiltja a tetkót etc. Ébredj fel. Lehet hogy a spirál jótékony hatásait sem veled éli át.
2015. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13 ezt a hülyeséget kár volt felhozni egy olyan pasinak, akinek az egyik legnagyobb gondja hogy a nőgyogyász a barátnője puncijában matat!

Ahelyett hogy itt arcoskodsz, hisztizel. A tetkot hülyefejjel összehasonlitod a spirállal. Azt lássa rajtad hogy félted. A gyulladásoktol, nem a dokitól. Mellette legyél ne ellene!

#3

2015. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem nem azzal van bajom hogy a nogyogyasz a turkal benne hanen az hogy a meheben hogy oda rakat fel egy ilyen undorito fogamzasgatlonak nevezett sz.rt!!
2015. ápr. 11. 06:15
 16/23 anonim ***** válasza:
Spirált csak már szült nőknek szoktak feltenni, így eleggé kételkedem abban, hogy ez így igaz lenne.. Amúgy meg az ő teste, azt tesz vele, amit akar.
2015. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De ő még nem szült!!! S ez hogy az o teste es azt csinal vele amit akkar ez f....ag!!! Enyi erovel vagdosd magadat te es meglatjuk mit mond a parod ra!!! Szerntem othogy rogton ha ezt a szoveget mondod neki!!! De ha neked enyire jo a spiral akor nyomas fel te is kedves utolso!!!
2015. ápr. 12. 05:35
 18/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az is f...ság ami összehasonlitásokat teszel!

#14 voltam.

2015. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ez az a spirál gondolom, ami a legújabb fejlesztésű, és mit már még nem szült nőknek is felraknak. az orvosom is javasolta nekem, de én mást választottam végül. amúgy meg, ez a legmegbízhatóbb fogamzásgátlási módszer, ha nem akarod elköttetni magad. az összehasonlítások meg idióták, képzeld, én vagdostam magam, elég hosszú ideig, és szerintem inkább örülj neki, hogy csak ennyi "problémád" van a barátnőddel, mert nem kívánom neked azokat a pillanatokat, amikor a barátom az én vagdosási nyomaimat meglátta. őszintén, a barátnőd jobbat érdemel.
2015. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez semmi, kérdező! Képzeld, nálunk úgy kell felrakni a WC papírt, hogy a faltól távolabb eső érintőjénél tekeredjen le.
2015. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!