Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két éve szedek Logest fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve szedek Logest fogamzásgátlót. Meddig ajánlatos egy bizonyos fogamzásgátló tablettát szedni?

Figyelt kérdés
Gyerekvállalást mennyire befolyásolja a fogamzásgátló tabletta előzőleges szedése?
2015. ápr. 12. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván ne szedd mondjuk 10 évig egy huzamban, de nyugodtan szedheted még. Nem szükséges vele leállni, ma már sokkal modernebbek a fog. gátlók, mint régen voltak, azoknál valóban szükséges volt egy bizonyos ideig leállni vele. És igazából, egyéni, hogy kinél hogy befolyásolja, befolyásolja-e esetleg a gyermekvállalást a korábban szedett fogamzásgátló.

Én több, mint 4 évig egyhuzamban szedtem fogamzásgátlót, amit abbahagytam azért, mert babát szerettünk volna. Jó fél év alatt terhes is lettem.

2015. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet előre megmondani


gyerekvállalás előtt jó,ha legalább 1 évvel már nem szededű



attól függ igazából,hogy milyen volt tabletta előtt a ciklusod,a hormonháztartásod és milyen lesz az abbahagyás után

2015. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél évente kötelező az orvosi vizsgálat (vérvizsgálat!) - ott minden kiderül.
2015. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Fél évente kötelező az orvosi vizsgálat (vérvizsgálat!) - ott minden kiderül."

Azért ez sem igaz! Fog. gátló szedése mellett az évi rákszűrés, amire el kell menni, de vérvételre nem kell menni fél évente, nem tudom, hol hallottad ezt a hülyeséget! Tény, hogy bizonyos időközönként el szokták az ember küldeni vérvételre, de nem félévente! Max. 2 évente.

2015. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 évente a lusták mennek, és ezzel kockáztatják a súlyos májkárosodást.

Lelked rajta...

2015. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"2 évente a lusták mennek, és ezzel kockáztatják a súlyos májkárosodást. "

Bocs, évekig szedtem fogamzásgátlót, rendszeresen jártam orvoshoz mellette, rendesen évente a rákszűrést és nem én nem akartam vérvételt, az orvosok kértek kb. 2 évente! Többször ők maguk nem kérték!

2015. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos - lusta orvos is van.

Tudod, ez olyan, mint a szűrés.

Régebben évente kellett menni tüdőszűrésre - és ugye jó esetben 70 éven keresztül mindig negatív lett.

Tulajdonképpen még 2 évente se kellene menni - elég lenne akkor, amikor rámegy a májadra.

Te azt érzed?

Ha igen - akkor már késő!

Volt ilyen ismerősöm... utána éveket lábadozott. A máj nehezen gyógyul.

2015. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Igen, sajnos - lusta orvos is van.

Tudod, ez olyan, mint a szűrés.

Régebben évente kellett menni tüdőszűrésre - és ugye jó esetben 70 éven keresztül mindig negatív lett. "

Nem egy orvosnál jártam, és egyik sem kért 2 évnél sűrűbben vérvételt! Szóval nem orvosa válogatja.

A másik dolog, a tüdőszűrés. Sajnos pár éve szűnt meg ez a mindenkinek lehetősége van évente egyszer elmenni, ma már ez sincs! Szóval hiába akar valaki évente menni, mehet, de fizetnie kell érte! Ez az egészségügy itt nálunk.:(

2015. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!