Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy lány teherbe esik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány teherbe esik, mennyi idõt késik a menszeze? Napokat? Heteket? Hónapokat? Vagy egyáltalán nem is jön meg a 9 hónapban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy lány teherbe esik, akkor onnantól elméletileg nem jön meg a menzesze.Nem csak a következő,hanem az elkövetkezendő 9 havi sem.Útközben előfordulhat kisebb vérzés, ennek sok oka lehet, de ha úgy érzed,hogy van okod az "aggodalomra",és már több,mint egy hónapja késik,érdemes orvost felkeresni,aki biztosan megmondja, hogy terhes vagy,vagy nem.

De őszintén szólva eléggé elszomorító,hogy egy lány ilyen alapvető dolgokat nem tud a saját testéről.Amíg ezt nem tudod,nem lenne szabad szexuális életet élned, pont ezért,mert nem tudod pontosan ,hogy mi lehet a következménye,és hogyan történik.

Remélem nem lesz baj!

2010. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy fiú a kérdező =)
2010. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nagymamám pl 6 gyereket szült és abból 5nél a teherbeesése után még 4 !!hónapot menstruált valamint anyám barátnője 3 hónapot...amig végre elmaradt..és akkor jött csak a teszt..elmentek doki és ott közöltél velük hogy hány hónapos már a pici
2010. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de amúgy igen..minimum 9-10 hónapot késik:) előző voltam:)
2010. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elsõ válaszolónak: köszi a választ. Valóban lány vagyok, de nem is élek sexuális életet, nem is azért tettem fel a kérdést mert aggódom. 13 évesen csaknem fogok hozza gyereket szülni :))

Nõvérem az aki terhes(õ sem véletlenül, 26 éves és akarta hogy baba legyen) és én nemrég kezdtem menstruálni, érdekelet hogy most a betétek csak nekem s anyumnak fognak kelleni 9 hónapig, vagy a nõvéremnek is egy idõ után vagy hog yvan ez, és nagyon nem vagyok benne a témában, hisz én csak 4 hónapja havizok... Bocs hogy megkérdeztem!

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2010. febr. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!