Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapja szedem a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szedem a fogamzásgátlót, a placebo napokon nem jött meg. Azért van mert még "szokja" a szervezetem? Vagy aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztatóban azt írták, hogy a mensi első napján kell elkezdeni szedni, ez így is történt.. 10 napja szedtem, mikor először voltunk együtt a párommal.

mikor meg kellett volna jönni, pecsételgető vérzés volt, de nem úgy mint eddig. mi lehet a baj ?


2015. ápr. 14. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a placebo napoknál a 4.szemet mikor bevettem másnap jött meg.. Mi az első szemtől megszakítást alkalmaztunk és nem lett gond :)
2015. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azóta sem jött meg. 5 napja késik. Volt pecsételő vérzés mikor meg kellett volna jönni, de csak egy napig. pirosas színű. azóta semmi, mintha elvágták volna.

terhesség az kizárt, igaz ? minden nap ugyan abban az időben szedtem a gyógyszert, és egy szemet sem hagytam ki.. 10. napon már védett vagyok a betegtájékoztató szerint..

2015. ápr. 14. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Magad megnyugatására csinálj egy tesztet. Nem tudom, milyen gyógyszert szedsz, az én dokim az enyémnél azt mondta, hogy az első három hónapban előfordulhatnak még ilyen furcsaságok. De azért szólnék neki erről, hogy nem volt meg a megvonásos vérzés az első hónapban.
2015. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha 7 db placebo tabletta van,az is jó ha a 7.-nél jön meg...ne aggódj...de ha a következő levélnél,az sem gond,még szoknod kell
2015. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és a pecsételő vérzés is vérzésnek számít,csak annyi, hogy mivel tablettát szedsz,ezért kevesebb vér van,tehát csak pecsételés
2015. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 4 placebos nap van és mikor a 4. szemet beveszem másnap reggelre jön meg mikor a következö levelet kezdem. Kb. 2-3 napig tart
2015. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!