Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátommal óvszerrel szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal óvszerrel szeretkezünk. Miután Ő elélvezett általában én még nem hagyom békén (belémhatol) de még van rajta gumi. Néha az óvszer külsején sperma van. Eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert a sperma kb. 72 óráig életképes marad.
2008. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer külsején sperma van? Biztos vagy te abban? Lehet hogy csak a természetes síkosítód és az óvszer síkosítójának elegye. Mindenesetre, elélvezés után abban kéne hagyni a behatolást, vagy megfürödni és új óvszert húzni.

A legjobb megoldás az lenne ha a szájával fejezné be, vagy az előjáték során rád annyi figyelem lenne öszpontosítva, hogy előbb elélvezz, mint ő.

2008. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az óvszer nem lyukas, és nem folyt ki az oldalán (cuppan, mikor levszed), az nem sperma volt, te is lehetsz, vagy mint az előttem lévő említette, síkosító. Te is bocsáthatsz ki hasonló állagú folyadékot, mint a párod, csak a lányoknál ez nem olyan feltűnő.

Ha úgy gondolod mégis kifolyhatott igen lehetsz terhes, ha szeretitek az iles játékot ajánlanám emellé a fogamzásgátló tablettát.

2008. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a saját nedvedet látod.
2008. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!