Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen más MEGBÍZHATÓ lehetősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen más MEGBÍZHATÓ lehetőségünk van a gyógyszeren és a gumin kívül?

Figyelt kérdés

A barátomnak gumiban azonnal lekókad, én nem szedhetek gyógyszert, pedig már nagyon szeretnénk lefeküdni egymással. Jövő héten megyek orvoshoz, de jó lenne előtte kicsit tájékozódni. A Pharmatex készítményekben nem bízom, több barátnőm azok mellett lett terhes és mivel még nem szültem, spirál is kizárva. A megszakítás meg nem védekezés, mielőtt ezt javasolnátok.

Kérlek hogy komolyan válaszoljatok, mert nekem nagy gond ez.


2010. febr. 20. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezen kívül egy megbízható módszer van: az önmegtartóztatás. Ennyi. Amúgy miért nem szedhetsz tablettát?
2010. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Szia!

Én is Pharmatex mellett lettem terhes.

Később Patentex hüvelykúpot használtam, addig amíg szoptattam, utána egyből tablettát kezdtem szedni. De a patentex hatékony volt, nem volt gond vele.

2010. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy szívbetegség miatt, voltam már ezzel orvosnál. Úgy szedhetek max. hogy minden hónapban ellenőrzés, ha semmi más nincs akkor ez lesz, de ettől nagyon félek, nem igazán merek kockáztatni.
2010. febr. 20. 19:43
 4/16 anonim ***** válasza:
semmilyen. marad a gumi, szokjon hozzá, ha nem akar gyereket.
2010. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül 2 megbízható módszer van, az első az, hogy nem szexeltek, a másik, meg hogy bevállaljátok az esetleges babát.
2010. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vállalnánk ha úgy alakulna,ezzel nincs baj, de azért még egy kicsit várnánk...:)
2010. febr. 20. 19:49
 7/16 anonim ***** válasza:
anyám szokta ilyenkor azt mondani,hoyg a legjobb az elem..ragd a két térded közé:P(bocsi)viccet férre téve,a gumihoz kéne valahogy hozzá szoktatni:Smás nem igen van
2010. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És a pesszárium? Aki használja, mi a tapasztalata vele?
2010. febr. 20. 21:18
 9/16 anonim ***** válasza:
a pesszárium nem a legjobb, de mi van a hüvelygyűrűvel? habar abban is van hormon, de nem annyi. amugy, ha nem gond a baba, akkor pharmatex + megszakitás + naptarmodszer. ha nem jo se a tabi, se a gumi, akkor ez marad.
2010. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


én nem használnám, tul körülményes. :S

2010. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!