Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masfajta fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masfajta fogamzasgatlot vettem be. Baj lehet belole?

Figyelt kérdés

Kb 6éve bellara fogamzasgatlot szedek,soha nem hagytam ki egyet sem,max nehany oraval kesobb vettem be.

A 7napos szünet után szerdán kellett volna elkezdenem az ujabb levél szedését,de véletlenül egy màs típúsúbol vettem be,mert egy helyen vannak a szekrényben.

Ezt csütörtökön észleltem,de akkor már folxtattam a bellara szedését-gondolván hogx egy napig nincs olyan tul nagy kulonbseg a 2fajta tabi kozott. Péntekent viszont kozosultunk a parommal vedekezes nelkul. Lehet ebbol gond? Erdemes feliratnom hetfon a 72orasat?

Koszi a segitseget!



2015. ápr. 18. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy telefont megérne.
2015. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és csütörtökön és pénteken milyet vettél be?
2015. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csutortok pentek a szokasosat amit mar 6eve szedek. Felhivtam egy nodokit azt mondta szerinte nem lehet gond..

Lehet csak tulaggodom?

2015. ápr. 18. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvostól, hogy legyen tovább, melyiket szedjed a továbbiakban, hogy ne keverd a gyógyszereket.Lehet, azt mondja,most már akkor maradjál annál, amelyiket véletlenül vetted be.
2015. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi!

Viszont mar azota az eredetit szedem es ugx gondolom hogy jobb ez igy ha mar 6eve folyamatosan ezt szedem. Elvileg ezeknek az osszetetele hasonlo,nem kell felnem ugye ?

Nyugtassatok mar meg! Koszonom

2015. ápr. 19. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehet bajod. Ha az a szem, amit véletlenül szedtél be, kevesebb mg hatóanyagot tartalmaz, mint az eredeti, akkor esetleg, mert nem érte el azt a hormonszintet a szervezetedben. Hogy ez ne forduljon elő még egyszer, legyen inkább a szobádban a gyógyszer.

Ha az orvos azt mondja, nincs baj, akkor nincs baj. Itt nem találsz nőgyógyászokat szerintem, hogy szakmai választ adhassanak, így rájuk ne hallgass.

Egyszer és mindenkorra meg lehetne jegyezni, hogy ilyen kérdést orvosnak teszünk föl, nem az IQ fighter gyakorisoknak.

2015. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben :) koszi
2015. ápr. 19. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, hogy ebből baj származzon. Még ha semmit sem vettél volna be, akkor sem.
2015. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!