Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is állandóan fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is állandóan fáj a melle a tablettától?

Figyelt kérdés
Én 8 hónapja szedek, eleinte nem fájt annyira meg nem is folyamatosan, de a 6-7-8. hónapban szinten napi szinten fáj, de a 7 nap szünet alatt elmúlik, utána kezdődik újra. Ez normális, váltani kell ezért? (Altforalle tabletta). Vagy igazából minden nőnél van valami apróbb mellékhatás, és nem lehet találni olyan gyógyszert, ami tökéletes? 19/L

2015. ápr. 20. 14:11
 1/3 Interferencia ***** válasza:
Aminek nincs mellékhatása, annak hatása sem; de érdemes lenne konzultálni a dokival.
2015. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 éve szedem mellékhatás (és bármilyen terhesség) nélkül a tablettát, bár nem ezt. Nekem mindig közvetlenül a vérzés előtti héten fáj csak a mellem, nem állandóan. Szerintem kérdezd meg a nőgyógyászod a dologról.
2015. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan tabletta,amitől állandóan duzzadt és fájt..abbahagyáskor illetve váltáskor elmúlt.
2015. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!