Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normálisak ezek a mellékhatáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak ezek a mellékhatások a fogamzásgátló tablettától?

Figyelt kérdés

Par hete kezdtem a Jangee 0,02 mg-ot szedni, par szem van hatra az elso levelbol, elotte nem szedtem meg gyogyszert. Az elso nehany nap ota gorcsos hasfajassal kuzdok, valamint allandoan folyasom van, ami gyakran barnas vagy rozsaszines-veres.

A masik dolog, amit eszrevettem, hogy a mehszajam allandoan kitapinthato kozelsegben van, olyannyira, hogy siman at tudok nyulni mellette minden iranyban.

Ugy gondoltam, csak akkor megyek vissza a nogyogyaszhoz, ha mar meg is tud vizsgalni, de meg nem fekudtem le a baratommal, igy egyelore vartam. A panaszok mennyire komolyak, illetve a mehnyak valtozasa is osszefuggesben allhat a tablettakkal?



2015. ápr. 6. 17:29
 1/1 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt, minden nap fejen kell állni kb. 4-5 percig és akkor elmúlik
2015. ápr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!