Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer (Durex) és megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer (Durex) és megszakítás elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Így védekezünk barátommal amíg nem szedek fogamzásgátlót,hogy még biztonságosabb legyen.Így kissebb az esélye a terhességnek?

2015. ápr. 22. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A legbiztonságosabb az, ha egyáltalán nem is csináljátok.

Ám igen, elég biztonságos.

2015. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a terhesség esélye is kisebb, de az élvezet esélye is.. szegény srác.. :D
2015. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat is, hogy tabletta mellett is lett gyerek. Ismerek egy lányt, aki testi fogyatékkal született emiatt.
2015. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En se szeretem a gumit..:s elveszi a szabadsag erzetet.. kicsit olyan, mintha zsakban napoznek.:D de egyetertek az elsovel, kicsi vagy meg a szexhez, egyszer o is hoz egy rossz dontest, es mondjuk ha nem is kiszakad, hanem elkezd gumi nelkul huncutkodni, mivel en is irtam, h jo dolog, es belatogat egy kis elovaladek beled.. vagy egy jo nagyot beledelvez. Na akk mivan? Hany evesek vagytok?
2015. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk,és ha elkezdek gyógyszert szedni is marad az óvszer.Több mint egy éve vagyunk együtt.
2015. ápr. 22. 16:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom ötlete volt,mondta hogy tud enélkül élni pár hónapig, a biztonság fontosabb.
2015. ápr. 22. 16:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Én biztosan szakítanék egy ilyen lánnyal mint te. Mi az, hogy tabletta mellett óvszer?

A srácnak duplán szar a szex óvszerrel és megszakítással, a fogamzásgátló cégek meg röhögnek egy újabb paranoiás tini zsebéből húzhatják ki a havi 10.000-et.

2015. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Az a helyzet, hogy már túlzottan is aggódtok, amennyiben helyesen értelmezem a kérdésedet és minden aktusnál a kettő módszert EGYÜTTESEN alkalmazzátok.

Ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik. Az óvszer önmagában is rendkívül hatékony. Ha esetleg szakad is, a teherbeesés akkor sem garantált.

Függ attól, a ciklusodban épp hol tartasz, milyen az életviteletek, egészséges táplálkozás, mozgás, párod ülőmunkát végez-e, gyakorlatilag rendkívül sokáig sorolhatnám, rengeteg tényező befolyásolja.

A tabletta sem garancia, de drasztikus mértékben redukálja az esélyét, elenyésző, nullához közeli.

Amúgy nyugodtan keressed fel a nőgyógyászodat, kérdezz tőle bátran egyéb, bizonyítottan hatékony fogamzásgátlási metódusokról.

2015. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ha szedek fogamzásgátlót már nem lesz megszakítás,de így én is biztonságban érzem magam,ÉS Ő IS,mert nem akarunk következményeket.Azt mondta neki teljesen megfelel,a számba szokott elmenni,neki az is eléggé tetszik.Egyébként mikor előszor fekudtunk le,utána féltem és stresszeltem mivel késett a menzeszem,de megjött végül,de mondta hogy ezt ő se akarja megint átelni.

2015. ápr. 22. 16:38
 10/14 A kérdező kommentje:
16:30as válaszolóra gondoltam :)
2015. ápr. 22. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!