Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NuvaRing biztonságos-e így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NuvaRing biztonságos-e így?

Figyelt kérdés
Egy hónapja használom csak a NuvaRing hüvelygyűrűt, és mivel azt olvastam, hogy a négy hétig bent+1 hét szünet módszer is biztonságos, ezt alkalmaztam. Viszont elkövettem azt a hibát, hogy a 28.nap estéjén elfelejtettem kivenni,és csak a 29.nap reggelén került rá sor. Még aznap este-másnap reggel megjött a menzeszem, ami nem különbözött a korábbiaktól sem időtartamban, sem mennyiségben igazán. Szerintetek lehetek ennek ellenére terhes?

2015. ápr. 26. 17:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a 28.,valamint a 29.napon is szeretkeztünk a barátommal.
2015. ápr. 26. 17:30
 2/2 anonim ***** válasza:

ez olyan,mintha pár órát késtél volna vele, 7 nap szünetet tartsd meg és a 8. nap helyezd fel az újat.

Nem leszel terhes

2015. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!