Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért irják ki hipermarketekbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irják ki hipermarketekben és még sok helyen hogy 18 éven alulinak nem adnak el óvszert?

Figyelt kérdés
Már több helyen láttam és nagyon felháborit. Megszolják őket ha egy lány 16 évesen terhes lesz, ha meg akarnak óvszert venni nem szolgálják ki őket?
2008. aug. 28. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az lehet, hogy ki van irva, de szerintem simán eladják neki. egyébként meg ha boltban nem is adnak 18 éven aluliaknak, gyógyszertárban biztos kiszolgálják őket is.
2008. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
ilyet nem tudom hol láttál,mert a cigi meg a pia van kiírva...az óvszert kötelességük eladni,mert 14év felett törvényesen lehet szexelni!!!!
2008. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18 év alattiaknak vibrációs gyűrűt meg ilyeeneket nem adnak, óvszert adnak!
2008. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert adnak, egy szó nélkül, KELL IS, hogy adjanak, nemhiába van pár suliban óvszerautomata. Csak egyéb szexuális segédezközt nembizos, hogy adhatnak, hiszen a személyiségüket károsíthatja (legalábbis ezzel etetnek)
2008. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, óvszert mindenféle korlátozás nélkül kell adniuk. Szexuális segédezközt nem, mint ahogy szexshopba sem mehet be 18 év alatti.
2008. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pedig tescoban láttam a minap és szó szerint igy volt kiírva hogy dohányárut, szeszesitalt és óvszert nem adnak el
2008. aug. 28. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szard le hogy mi van kiírva az azért van ott mert előírás és megbasznák őket szokás szerint ha nem lenne ott, szimpla formalitás attól független odamész és veszel amit akarsz, csak merje az egyik okostojás visszavitetni veled!
2008. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Corában is vitrin mögött vannak a "bűnös" sikosítók meg vibris gyűrűk, az óvszerek meg ki vannak téve simán. Ki is an írva h a fogamzást meggátoló termékek 18 év alatt is megvásárolhatóak vagy vmi ilyesmi.

ennyi erővel tabit sem írnának fel 18 alatt

2008. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Csupa olyan válasz érkezett a kérdésre hogy ki van írva ugyan, de nem foglalkoznak vele. De igen. A minap nem szolgáltak ki minket egy barátnőmmel a Tescoban, mikor óvszert akartunk vásárolni mert nem tudtuk bizonyítani hogy elmúltunk 18 évesek. Én is értetlenül állok az eset előttmikor manapság a csapból is az folyik h milyen fontos a védekezés.
2008. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!