Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Meddig bírnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meddig bírnátok egy olyan párkapcsolatban, ahol a szexuális életetek átlagon alulinak nevezhető?

Figyelt kérdés
A férfi teljesítménye igen hullámzó, emiatt erősen hiányérzeted van. Te ""idomítod"" a saját igényeidnek megfelelően, mert te vetted el a szüzességét pár hónapja, viszont valahogy nem igazán érez rá a dolgokra. A kapcsolat más tekintetben probléma mentes, de a szexuális élet a kezdetektől zűrös.
2009. nov. 4. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ido kell. Szerintem varj, legy turelmesebb ha szereted.

21L

2009. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szexuális étvágytól függ.

én 20 körül majd megőrültem a szexért, állandóan kívántam, akkor nyilván nem bírtam volna sokáig egy ilyen kapcsolatban.

most már 29 vagyok, nem tudom miért, de eléggé lecsökkent a libidóm, már nem is érdekel annyira a szex, fontosabb sokminden más, mint az ágytorna. ezért én egy ilyen kapcsolatot el tudnék képzelni hosszútávon is.

2009. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
24-ek vagyunk, fél éve vagyunk együtt.
2009. nov. 4. 23:02
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Ááá szerintem ne legyél türelmes és megértő, legyél trendi! Dobd ki, és irány szopdle a helyi focicsaptot, mert ott megkapod az átlagon felüli teljesítményt.
2009. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kell átlagon felüli, csak annyi, hogy mindketten élvezzük a szexet.
2009. nov. 4. 23:03
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha ő lenne életem szerelme, és el tudnám képzelni, hogy vele élem le az életem bármeddig. Tudom manapság nem trendi ezt mondani, de nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban.

18/L

2009. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, mi a trend! Én csak kielégítő szexuális életet akarok. Szerintem pont annyi jogom van élvezni a szexet, mint neki. Miért baj, hogy én is szeretnék elélvezni? Nekem a szex is hozzátartozik a kapcsolathoz. Az is kell, hogy kerek legyen az egész.
2009. nov. 5. 09:05
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen meg tudlak érteni. Szerintem várj még 2-3 hónapot és ha ezután se fog változni semmi akkor hagyd ott. A szex igenis fontos egy kapcsolatban, ott is passzolni kell a pároknak. Szóval ha egy kis idő után se javul a helyzet én azt mondom, hogy lépj tovább és keress mást.


21/F

2009. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok helyen utánaolvashat, nézhet oktatóvideókat, vagy veled is gyakorolhat, hogy jobb legyen, persze ahhoz lehet, hogy nincs elég bátorsága.

Ha fontos lenne neki a kérdés, akkor már megtette volna szerintem, ahogy én is, k*rva jól dugtam fejben, mielőtt tényleg.

Aztán bele kellett jönni, és egymásra hangolódni, hogy jó legyen, de fél év alatt megvolt biztosan. A fejlődés meg azóta is töretlen, lelkes művelője vagyok a témának. :)


Lehet az is a baj, hogy te idomítod, és nem érzi, hogy ő lenne a férfi, ő irányít. Ezt te tudod, mennyire vagy jó ebben

26F.

2009. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Én is akár meddig el tudnék így lenni, ha szeretem... Én még fiatal vagyok, de nem vagyok nagy igényű, a szüzességemet is elég későn vesztettem el ebből kifolyólag, lehet furán hangzik, de én akár az egész életemet is le tudnám így élni, ha szertjük egymást.

Amúgy meg ez a hülye szexes kielégüléses duma is a médiából van, állandóan azt sulykolják, hogy ha nem jó a szex, lépjünk, stb, aztán lehet összejössz egy paraszttal, akivel jó a szex, de emberileg nulla... Nálam ez nem lenne kérdés.

2009. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!