Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1. én este történt egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. én este történt egy kis baleset elszakadt az óvszer és elélveztem a barátnőmbe rá 14 órára be is vette a Postinor 2 tablettát Szerintetek van terhességre esély? és ha nem akkor mikor fog megjönni neki a mesie?

Figyelt kérdés
és ma 3án meg kellet volna jöjjön neki a mesi, de nem jött,

2015. máj. 3. 09:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Mindig van rá esély, így aztán a ti esetetekben is.
2015. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
A barátnőm még szűz volt
2015. máj. 3. 09:07
 3/43 A kérdező kommentje:
a tabletta bevétele után fájt a hasa és egy kicsit szedűlt
2015. máj. 3. 09:08
 4/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek semmit sem befolyásolnak. Attól, hogy most vesztette el a szüzességét, még ugyanúgy teherbe tud esni.

A szédülést, és hasfájást meg rengeteg dolog okozhatja, az is lehet, hogy a gyógyszer mellékhatása.

2015. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
olvastam valahol ,hoyg mesi előtt nincs sok esély rá
2015. máj. 3. 09:22
 6/43 anonim ***** válasza:

Van ra esely mindig. A legnagyobb esely pete ereskor van, csa k menstruacio kozben nem tud terhes lenni. Mivel szuz volt ezert nagyon nagy a riziko az elsonel, nekem meg azt tanitottak,hogy akkor a legkonnyebb teherbe esni. Nem jart le a gyogyszer amit bevett? Egyaltalan nem vezett? Az azt jelenti,hogy nem hatott

De csak megjegyzem,hogy nekem az elso egyuttlet utanmajd egy honapot kesett. Hany evesek vagytok? Par nap mulva menjetek el nogyogyaszhoz ha addif nem jon meg neki.

18/L

2015. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
3-a van. Itt van az egész nap, hogy megjöjjön neki. Fejezd már be a hülyeséget....
2015. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Ha megette azt a méreget, akkor esélye sincs!
2015. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Késhet a gyógyszer miatt is. Nekem 1 hetet késett mikor esemény utánit kellett egyszer bevennem. Sőt még pár hónapig bekavarhat. Az első együttlét miatt is késhet akkor is pár nappal később jött meg. Illetve sok más oka is lehet nem csak a terhesség. Elég időbe vette be szóval ne nagyon parázzatok rá mert az idegesség miatt is késhet. Ma kellene megjönni estig még bőven van idő. Amúgy tök mindegy hogy szűz volt e vagy nem meg hogy mikor kell megjönnie attól még bármikor becsúszhat a baba. Ha nem jön meg akkor leghamarabb 15-16.án csináljatok tesztet
2015. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
De ha faj a hasa meg egy kicsitszedul akkor az azt jelenti ,h nem hat a tabletta ? :/
2015. máj. 3. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!