Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9. napja szedem a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9. napja szedem a fogamzásgátlót és a barátommal védekezés nélkül szeretkeztünk. A tájékoztatón 1 hét van a hatási időnek írva. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de azért gondolkozz neveken...
2010. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
valószínű hogy az az 1 hét is már olyan idő hogy biztosra mennek, tehát szinte biztos hogy nem vagy terhes, de a fogamzásgátló sem 100%-os védelem, mert ugye olyan nincs. De ha már így félsz, miért nem voltatok képesek még gumit használni??
2010. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a fogamzásgátlót nődoki írta fel.... ő nem mondta, hogy minden fogamzásgátlónak kell 1 hónap, és csak a következő levél 1. tablettájától hat? Lehet, hogy a tabletta tájékoztatóján azt írják, de sajnos a valóságban ez nem így működik (évfolyamtársam is pont így lett terhes). Menj el dokihoz és imádkozz, mást nem tudsz tenni, és persze válts dokit, mert ha erre nem figyelmeztetett, akkor vele is igen nagy baj van...
2010. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugye első napon kezdted szedni? Mert akkor tutira hatott már, szóval nem hinném hogy baj lehet. Meg tudod a gyártók nem azért írnak egy hetet a tájékoztatóra, hogy megvicceljenek és a markukba röhögjenek ha teherbe esel! :)
2010. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a menstruáció első napjéától szedem. Belara
2010. febr. 22. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
A tablettáknál egy nagyon jó lánybarátom tanított meg erre, hogy mindig egy hónapig kell szedni, a következő menstruációtól kezdve véd normálisan. Elméletileg az első szemtől véd, de inkább egy hónapig még gumival egészítsd ki, aztán a következő hónaptól lehet már anélkül is.
2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem kell 1 honap. a betegtajekoztatonak higgy. en 2 tabit is szedtem már, és egyiknél se vártam ki az 1 honapot.
2010. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én meg több mint egy éve szedem és egy évvel ezelőtt jó mivel távkapcsolatban éltünk megvűrtuk a műsodik hétvégét vele,de elég szerintem egy hét is:)
2010. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Bírom, hogy ennyi önjelölt nőgyógyász van...


Én azért jobban hinnék egy a gyógyszerészek által összeállított használati utasításnak, mint a "nagyon jó lánybarátok tanításainak" és egyéb baromságoknak.


Ne izgulj, nem vagy terhes. Az enyémre az volt írva, hogy első naptól hat. És így sem lettem terhes.

2010. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tegnap 21:30 vagyok. Kedves válaszadó! Nem vagyok önjelölt nőgyógyász csak egy mezei mentőtiszt szakos hallgató. Az a bizonyos barátom egy kiváló eredménnyel végzett dietetikus, szóval talán annyit értünk a gyógyszer hatásmechanizmushoz meg hasonlókhoz, hogy pontos választ adjunk. Amúgy is azt írtam, hogy elméletileg véd az első szemtől, de érdemesebb biztosra menni, és egy hónapig még kiegészíteni más védekezési formával.
2010. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!