Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 tablettám beszedése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 tablettám beszedése után kiszakadt a gumi és nem vettük észre és belém élvezett és nagyon aggódok hogy terhes lehetek hiába írja azt az útmutató hogy más az elsőtől hat. Ma fogyott el az első levél. Mennyire bizhatok ebben?

Figyelt kérdés
Jangee 0.02
2015. máj. 6. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ha végig szedted rendesen nem lehetsz terhes de csinálj majd egy tesztet 2 hét múlva
2015. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már az első nap elkezdtem szedni amikor megjött. Szóval remélem tényleg hat. Mert még azt se mondhatom hogy a második nap kezdtem el szedni és akkor ugye még 1 hetet várni kell elméletileg
2015. máj. 6. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
bízhatsz
2015. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De cigizek mellete így is?
2015. máj. 6. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kétszer kezdtem el újra szedni egy másik fajta fogamzásgátlót, arra azt mondta a doki, hogy 10 nap után már biztonságos. 10 napot kibírtunk, utána mindig gumi nélkül csináltuk, és nem lett belőle gyerek.


22/N

2015. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!