Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több mint 1,5 éve vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1,5 éve vagyok együtt a barátommal és megszakítással védekezünk az elejétől fogva, eddig mindig pontosan megjött, de most 1 hete késik és az előbb hánytam, szerintetek terhes lettem?

Figyelt kérdés

Vagy ha 1,5 évig jól működött akkor nem csak valami más miatt? Semmin nem változtattunk ugyan úgy ügyeltünk mint eddig bármikor. Naponta szeretkezünk, hétvégén többször is. És sosem élvezett belém.

16/L, 19/F



2015. máj. 5. 07:18
 1/10 anonim válasza:
Van rá esély, hogy terhes vagy. Vegyél egy tesztet és kiderül.
2015. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.5 év alatt nem jöttél rá h az előváladékban is lehet spermium? :)

sztem szólj anyudnak, ne tesztet csinálj!

és a jövőben védekezz rendesen!

ne hülye nem 100%os tesztet kérj hanem orvoshoz menj!

sok sikert

2015. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehetni lehetsz terhes, akárhogy is figyel a barátod az időzítésre, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat kis mennyiségben.


Ha egy hete késik a a menstruációd, akkor más simán kimutatja a terhességi teszt.


Pár hete írt itt egy kétségbeesett 16 éves lány, akik szintén így "védekeznek", és a beágyazódásra jellemző tüneteket érzett magán. Időközben kiderült, hogy tényleg terhes. Tavaly nyáron pedig egy 14 éves lánnyal leveleztem itt privátban, aki ahhoz próbálta összeszedni a bátorságát, hogy elmondja a szüleinek, hogy gyereket vár, mert a 21 éves barátjának sikerült elhitetnie vele, hogy a megszakított közösülés biztonságos védekezés.


Itt is érdemes lenne elolvasnod pár ember tapasztalatát, hogy tisztában legyél vele, hogy mit kockáztattok - pontosabban te mit kockáztatsz (mert a barátod sem egy esetleges szülést, sem egy esetleges abortuszt nem tudna helyetted átvállalni akkor sem, ha akarná.)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer nem védekezés! Valószínüleg terhes vagy.
2015. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
O_O most nem akadok femt azon, hogy 14 eves korod ota aktiv nemi eleted van, de bakker megszakitott kozosules? Az hol vedekezes? Azonnal dm, gyogyszertar, rossmann, tesco, ami van a kozeledben,x-epil teszt, ket darabos 4-500 ft, 4-5 mp-ig pisibe tartani(egyszerubb ha felfogod a vizeletet es abba martod a tesztet, addig amig vegig nem itatodik a feher resz), aztan pedig imadkozni, hogy egy csik legyen. Ha ketto lesz, akkor apuci-anyuci makd nodoki a hogyantovabb miatt. Jelentkezz, hogy mi volt, drukkolok!
2015. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes lettél.

A megszakításos módszer nem védekezés, hanem csak az esélyek csökkentése.

Másfél év megszakításos szex után már ideje teherbe esned.

Csinálj tesztet és írj, hogy mi lett!

L20

2015. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hozott a barátom tesztet, negatív lett, reggel megcsinálom a másikat :)
2015. máj. 5. 22:53
 8/10 A kérdező kommentje:

Negatív lett a reggeli teszt is :)

Nem tudom akkor mi miatt késhet és miért lehetett a hányás, de a neten mindenhol azt írják hogy a terhesség jele. :D

2015. máj. 6. 06:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök!

Azért tanultál az esetből, ugye?

A megszakításos módszer mellett bármikor terhes lehetsz.

2015. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vagy még korai a terhesség, a legutolsó szeretkezés utáni 3.héten mutatja ki nagyjából,vagy ugye ha naponta szexelsz,akkor a várt menstruáció időpontjakor kell elvégezni!


ha még 2hétig nem jön meg,akkor végezz új tesztet(bár lehet addig megjön,nem kell idegeskedni

2015. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!