Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek a fogamzásgátló tabletta mellett? Meddig van a szervezetben a tabletta hatása?

Figyelt kérdés
Ma a barátom belém élvezett , vasárnap óta nem vettem be tablettát( ezen a héten jön a menszim )
2010. febr. 23. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Legyen a gyermek neve Győző vagy Donatella
2010. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Vasárnap óta azért nem vettél be, mert most van a hét napos szünet, vagy csak úgy? (pl elfelejtetted)?

Ha hét napos szünetben vagy, akkor véd. Ha csak elfelejtetted, akkor ciki, mert kiegészítő védekezést kellett volna alkalmaznotok. Tehát ilyen esetben teherbe eshettél.

De ezt a kérdést miért nem szex előtt tetted fel?

2010. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De ezt a kérdést miért nem szex előtt tetted fel?


valószínűleg azért, mert 13 éveseknek nem azon jár az agya szex előtt

2010. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a tabletta a szünetben is véd.
2010. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. és szex után jutott eszembe és a 7 napos szünetben vagyok épp . ezért a kérdés nem szoktam elfelejteni bevenni a gyógyszert
2010. febr. 23. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyjából 2 hetente van itt!

Olvasni szoktál?


Amúgy: a legtöbb tabletta MÁSFÉL NAPIG véd megfelelően - kivéve a 7 napos szünetben, amikor végig, mind a 7 napon véd.

Van ennél gyengébb tabletta, amit folyamatosan kell szedni - de azt szoptatós anyáknak szokták adni.

2010. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!