Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer és fogamzásgátló együtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yeti41 kérdése:

Óvszer és fogamzásgátló együtt?

Figyelt kérdés
Barátnőm csak így engedi a szexet de szerintem ennek semmi értelme. Szedi a tablettákat így véleményem szerint lehetne gumi nélkül is mert számomra nagyon kényelmetlen. Mit tegyek?
2015. máj. 11. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme. Miért engedi csak így?
2015. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges a kettő együtt!

Ha most kezdte el, akkor az első hónapban ajánlatos még az óvszer, utána már lehet anélkül is.

Szóval mondd meg neki, hogy ez így van, de ő erről miért nem tájékozódik?

Minek szedi akkor a tablettát?

Benne van a nevében, hogy megakadályozza a megfogantatást!

Magyarázd meg neki szépen, hogy megértse!

2015. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fél a terhességtől. Nem tudom hogy nyugtassam meg.
2015. máj. 11. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd, hogy nem érti meg, hogy a tablettát direkt erre találták fel, hogy ne kelljen óvszert húznia a pasinak?

Nyugtasd meg, hogy a félelmei alaptalanok. Ha normálisan és rendszeresen szedi, akkor minden rendben van. :)

2015. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen rendesek vagytok. 18 évesek vagyunk mindketten idén leszünk 19
2015. máj. 11. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy annyira nagyon kényelmetlen lenne az az óvszer. Kísérletezni kell, és megtalálni a számodra legjobbat.

Valahol megértem a barátnőd félelmét, hiszen nem neked kell kihordani, megszülni, a te életedben nem sok nyomot hagy, ha becsúszik egy kölök. Neki már annál nagyobb a tét.

Szóval ennyi kompromisszumot szerintem nyavalygás nélkül is köthetsz, hogy húzol gumit is.

2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld megérteni az ő helyzetét is. A tabletta sem nyújt 100%-os védelmet és ha éppen "hiba csúszik a rendszerbe" akkor abból neki lesz gondja, neki kell elmenni abortuszra és ő kockáztatja az egészségét. Szóval ebbe gondolj bele és keress másik fajta óvszert, mert ha kényelmetlen akkor rossz a márka/méret.
2015. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nemi betegségek miatt szokták együtt használni és a tablettánál is van átállási időszak.
2015. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, az én barátomnak ezzel semmi baja. Persze, én most kezdtem el szedni és még nem vagyok biztos a hatásában, később engedni fogom neki anélkül is, de ez nem rólad szól, hanem a barátnődről. Képes lennél úgy meg..ni, hogy tudod, hogy kényelmetlenül érzi magát, mert nincs rajtad gumi?

Nem kényelmetlen, csak ha rosszat használsz, vegyél párat és próbálgassátok.

2015. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha türelmes vagy, előbb utóbb elhagyja a kotont.

Ha erőlteted, akkor esetleg elhagyja, hogy neked megfeleljen, közben meg szorongani fog, feszült lesz, fél a terhességtől, ezek csökkentik a vágyat, kevésbé fog nedvesedni, fájhat neki...


Tied a döntés, hogy megéri e meggyőzni akarata ellenére, hogy nem kell együtt használni, vagy élvezed vele a szexet úgy hogy most neki is megvan a biztonság érzete.

2015. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!