Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes lettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes lettem? Abbahagytam a fog. Gátlót és miután a mensim elmúlt együtt voltam a barátommal megszakítással, de időben kivette az 100%.

Figyelt kérdés
Márc.28-án jött meg utoljára.2hete nagyon fájt a hasam görcsölt, a derekam is alig birtam felkelni a mellem 2x akkora lett, mint foggátló szedése alatt ami nekem nagyon furcsa és érzékeny is 2hete. Viszont menstruáció meg sehol. Szerintetek? :(

2015. ápr. 27. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel abbahagytad a fogamzásgátlót, ezért lehet, hogy emiatt nem jön meg. (mellékhatása a gyógyszernek) Én is ősszel hagytam abba, és 3 hónapig nem jött meg a menstruációm!

Tesztelj egyet, majd az megmutatja, hogy terhes vagy-e vagy nem!

2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jázi :) ***** válasza:

Nem hiszem, lehet csak a gyógyszer hiánya kicsit megzavart.

Egy tesztet csinálhatsz,hogy tiszta legyen mi a helyzet.

2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló abbahagyása utáni első hónap a legtermékenyebb (a nőgyógyászom mondta mielőtt valaki lehülyéz). szóval nagy esély van rá hogy terhes vagy.
2015. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fogamzásgátló után is mind a kétszer, mikor abbahagytam rendesen 28 napra jött meg, ugyanolyan volt, mint mikor szedtem a gyógyszert. (De van, akinél bezavar.) Aztán a következő hónap halál (görcsök, szenvedés, de durvábban, mint a gyógyszer szedése előtt).

A megszakítás még mindig nem védekezés. És hiába száz százalék, hogy időben kivette. Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Van, aki meg akkor sem, mikor évekig rendszeresen beléélveznek.

De az ilyen típusú kérdéseket sosem értettem. Leslattyogsz a legközelebbi drogériába, veszel három tesztet, ha nagyon paranoiás vagy, tesztelsz, és kérdés megválaszolva. Te meg inkább feljössz ide, hogy itt találgassanak. Szexeltél? Igen. Tehát mindig lehetsz terhes, mi meg nem vagyunk terhességi tesztek. Szóval hajrá. Nem kioktatás, csak tényleg nem vágom. Ha nekem esélyes lenne a terhesség, első dolom lenne kizárni, nem vadidegeneket kérdezgetni róla :D

2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Foggátló mellett nekem 25.napra jött meg mindig. Akkor most is 25.napra kellett volna vagy a 28.napra?
2015. ápr. 27. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Most már úgy is teljesen mindegy. Nyugodj meg, mert ha rástresszelsz, akkor még jobban késni fog.

Lehet, hogy azért késik, mert bezavart, hogy abbahagytad a tablettát!


De mondd csak, mennyiből tartana holnap lemenni a drogériába és venni egy terhességi tesztet? Az sokkal pontosabb választ fog neked adni, mint itt bárki is! :)

2015. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, de félek az eredménytől... :)
2015. ápr. 27. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

1 megszakításos szextől elég kevés az esély a terhességre.

A Pearl index szerint, ha 1 évig(!!!) 100 termékeny nő csinálja, akkor abból 35 lesz terhes.

A tabi pedig könnyen megzavarhatja a ciklust, én többek között ezért sem szedem.


Megírod az eredményt? :)

L20

2015. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, és szerinted 35%-os teherbeesési ráta biztonságos?

Melleslleg a Pearl nem termékeny nőkről beszél, ezt ugyanis csak akkor lehet biztosra tudni, ha már teherbe esett az illető. Itt simán csak olyan nőkről van szó, akik az adott fogamzásgátlási módszert gyakorolják.

2015. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!