Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így érdemes belekezdei a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így érdemes belekezdei a fogamzásgátló szedésébe?

Figyelt kérdés

Folyásom van (már kb 3 éve) mindig kapok kúpokat meg mindent, a vérvétel szerint nincs semmi bajom de azért látom, hogy olyan a bugyim.

De mostmár tényleg el kéne kezdenem a fogamzásgátló szedését. Már 2 éve együtt vagyok a párommal és nem egyszer szakadt ki az óvszer. Az meg ugye nem működik, hogy folyton eseményutáni tablettáért rohanunk



2015. máj. 14. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el nogyogyaszhoz es kerd ki a velemenyet, biztos tud segiteni
2015. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tenném.

Ha egyébként is hajlamosabb vagy elkapni minden szart, akkor ez csak rosszabbodni fog fogamzásgátló mellett. Ez ugyanis az egyik nagyon gyakori mellékhatása.

2015. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

használnod kellene tisztasági betétet+elmenni candidát nézetned,kenetet kitenyésztetni laborban


egyébként az orvost kérdezd meg, nekem is szokott lenni és szedtem fog.gátlót

2015. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Candidat már néztek nekem és nem volt semmi
2015. máj. 15. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen a folyásod? színes? vagy van szaga? Hallottam olyat hogy valakinek majdnem fehér, nekem is foltos szokott lenni tőle a bugyim, de amúgy "ott lent" semmi baj.
2015. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem fehér, szaga az nincsen
2015. máj. 15. 19:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha semmi szaga, nem viszket, nem csíp, nem kellemetlen, akkor NINCS folyásod, csak normális hüvelyváladékod.
2015. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csináltak már tenyésztéses vizsgálatot, csak sima, fehér folyásod van, nincs mellé égő, viszkető érzés, akkor nincs fertőzésed, csak szimpla fehérfolyásod van, ami minden lánynak nőnek van az első menstruációt megelőző időszaktól, egészen a változó korig! Ez a hüvely természetes tisztulását szolgálja és véd a fertőzések ellen. Ez mindenkinek van és teljesen normális, nem kell kezelni! Csak kinek több, kinek kevesebb ez a folyás.

Viszont ha alapvetően bővebb az alap fehérfolyásod, akkor nem ajánlanám a fog. gátlót, mert attól majd tényleg lehet, hogy lesz fertőzésed vagy különböző irritációd.

Amúgy meg gumihasználat mellett nem esemény utáni tablettáért kell rohanni, ha meg kéne tanulni normálisan használni a gumit!

Hosszú éveken keresztül védekeztem és védekezem jelenleg is gumival és még soha egy sem szakadt ki, pedig több száz alkalomról beszélünk...Olvassátok el, hogy hogy kell használni és nem fog kiszakadni!

2015. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én a párommal már másfél éve vagyok együtt és 3x szakadt eddig ki, pedig tudjuk, hogy kell használni és úgy is csináljuk
2015. máj. 19. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Aligha. Valami biztos, hogy nem stimmel.

Vagy a méret, vagy a síkosság, vagy valami más...

Egyszer még a 100 forintos boltban kapható "játékóvszert" is kipróbáltam, és még azt se sikerült elszakítani.

2015. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!