Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom még aggodalomra?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom még aggodalomra? Terhességi csíkról vélemények, tapasztalatok!

Figyelt kérdés
Most csináltam egyet, és szerencsére negatív lett, kezdek megnyugodni. Előző hónapban rendesen meg volt a menzeszem, viszont azelőtt néha csináltuk úgy a párommal, hogy pár percig nem volt rajta a gumi. Most ismét megjött, viszont kevesebb, mint szokott, és olvastam, hogy a terhesség kezdetekor előfordulhat menstruáció, de az kevesebb, mint a normális.Hangsúlyozom, a múlthavi normális volt, azóta nem voltunk felelőtlenek, mindent biztonságosan csináltunk! Nos, ezért csináltam ma egy terhességi tesztet, ami negatív lett. Mennyire bízhatok meg az eredményben?
2010. febr. 24. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. 100%.
2010. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát valószínűleg nem kell tartanod attól hogy terhes vagy, de persze az esélye mindíg ottvan bárhogy is védekezel, a biztos csak az ha nem szexelsz :P Menj el orvoshoz csak hogy megnyugodj, de én személyszerint kizártnak tartom a terhességet.Remélem tudtam segíteni.

2010. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2010. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!