Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Norcolut tablettától elvetélhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norcolut tablettától elvetélhetek, ha esetleg terhes lennék?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy volt olyan aki direkt "természetes úton akarta eltávolítani a babáját" és a doki norcolutot adott neki, mert ez megöli az embriót.

Ez tényleg igaz?? Mert máshol meg azt olvastam, hogy teljesen egészséges baba született a szedése után is.


2010. febr. 25. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
me kisérletezz ilyen hülyeségekkel. ha terhes vagy, akkor abortuszra kell menned. előtte pedig feltétlenül orvoshoz.
2010. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elképzelhető. ha meg nem akkor lesz egy retardált gyereked. ha meg mégis akkor tudod hogy egy vetélés mivel jár? lehet hogy soha többet nem lehet gyereked vagy nem fogod bírni kihordani.
2010. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az ilyesminek borzalmas következményei lehetnek. Beteg gyermek születhet és még sorolhatnám. Ilyet orvos biztosan nem adott, az orvosok ha valaki meg akarja szakítani a terhességét, akkor azt műtéti úton távolítják el. Szóval orvos ilyet nem adott, ez nem igaz. Amennyiben úgy gondolod, hogy terhes vagy, menj el az orvoshoz, ő majd igazolja vagy megcáfolja és ezek után pedig ha úgy gondolod, hogy nem szeretnéd kihordani, akkor van lehetőség abortálásra. Jelenleg az abortuszt annyira diszkréten kezelik, hogy még záró jelentést sem adnak, szóval nem derül ki, hogy volt abortuszod.
2010. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még a külföldön kapható direkt abortusztabbletták sem olyan egyszerűek, mint gondolnád. Sok esetben azt is orvosokkal kell befejeztetni, és nem csak úgy -beveszem a reggeli mellé, volt gyerek nincs gyerek, este a szokott jógaóra- egyszerűségű dolog.


Nemhogy egy akármilyen gyógyszer, amit nem is arra találtak ki. Amúgy én is olvastam már sok mindent, általában minden olyan, hogy az ismerősöm, van egy ismerősöm akinek a, az egyik haveromnaka, a barátnőm egyszer. stb. oszd el tízzel, és kb. annyi igaz belőle.

2010. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ.

Szó sincs arról, hogy én ilyet tennék. Csak be akarja valaki mesélni, hogy ezt direkt abortusz helyett adták neki.

2010. febr. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!