Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex Elite mennyire megbízhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex Elite mennyire megbízható óvszer?

Figyelt kérdés
Szakad már el valakinek? Ugye elég vékony, de én úgy vettem észre, hogy azért jó erős anyaga van. Vízzel próbálgattam, hogy mennyit bír. Tapasztalatok? :)

2015. máj. 20. 00:36
 1/5 anonim válasza:
egyik legjobb :) utána a bordázott...
2015. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 2-szer használtuk, nem volt vele gond. :) Szerintem továbbiakban is ez lesz. Extra Safeval akartuk kezdeni, de arról meg olvastam, hogy a traktorguminál is vastagabb... :D
2015. máj. 20. 01:17
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha kiszakad egy óvszer az a legritkább esetben a gumi hibája. Jellemzőbb,hogy a használónak nincs fogalma a helyes felhelyezésről. Nekem még Sosem szakadt ki gumi. Mitől is szakadna? Nincs ott semmilyen éles,hegyes tárgy ami kiszaggatná.
2015. máj. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom utolsó. :) Csak annyian írják, hogy kiszakad... de ha a levegő rendesen ki van szorítva, meg nem fordítva húzzák fel, én sem értem mitől szakadhatna ki.
2015. máj. 20. 03:06
 5/5 anonim ***** válasza:
ha normálisan használjátok biztonságos :)
2015. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!